Speler > Dijk van, Arnold |
---|
Dijk van, Arnold |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Wolfjes |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 52055 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 71 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 4 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | A-Ronde | Za., 13.12.2014 | 5 | 8 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 9 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 59 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 2 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Dingus 2 | Zomercompetitie 2016 Poule C |
Dingus 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Dingus 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dingus | Zomercompetitie poule A |
Kokkie boys | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Kokkie Boys 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Kokkie Boys | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Kokkie Boys 1 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Kokkie Boys 1 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Dijk van, Arnold De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Wouters, Wim
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Ploum, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Hennekens, Dion
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Konings, Richard
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Debets, Marthe
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Stams, Huub
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Jorissen, Jos
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Meessen, Klaudia
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Romeyn, Edwin
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Burgers, Roger
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verheijden, Wesley
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Wollgens, Thomas
/ Biermans, Yves De Hakkers 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Wolfs, Michael
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Habets, John
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Arts, Jan
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Bonten, Wiel
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Mols, Mat
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Dassen, Math
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Abrahams, Maurice
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Bonten, Wiel
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Rondags, Roy
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Aarts, Jannie
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Pattiwael, Joshua
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Wouters, Jean
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Visser de, Ton
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Kempen, van, Ruud
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
27.04.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Smeets, Ludwig
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Crutz, Jari
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Magermans, Noel
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Engelberts, Jos
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Starren, Amber
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Mortiaux, Peter
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Hermans, Rene
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Aussems, Emiel
/ Aussems, Gino Proosd 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Janssen, Griffin
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Engels, Jo
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Loomans, Henk
/ Hermans, Jos 't Lamke 1 |
Gelijkspel |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Bussens, Rob
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 2 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Jacobs, Ferry
/ Wenders, Math 't Tepke |
Winst |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Gorissen, Patrick
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck |
Verlies |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl |
Verlies |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Breemen, Tony
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld |
Verlies |
20.01.2017 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Vlecken, Kim
/ Bruystens, Theo De Wolfjes |
Verlies |
13.01.2017 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Fauquemont |
Gelijkspel |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
16.12.2016 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Verlies |
02.12.2016 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Vonken, Wim
/ Vanhommerig, Frank Smidter Boys |
Verlies |
25.11.2016 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bronkhorst, Nico
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Vries de, Henry
/ Roijen, Kris 't Tepke |
Verlies |
18.11.2016 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
11.11.2016 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Reinders, Ger
/ Reumerman, Michel Fauquemont |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Deckers, Hans
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Bonfrere, Micha
/ Meijs, Floris Da Capo |
Verlies |
14.10.2016 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck |
Verlies |
07.10.2016 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Nendels, Cornel
/ Labruzzo, Marcello Im Weissen Rossl |
Verlies |
30.09.2016 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers |
Verlies |
23.09.2016 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Kunze, Daniel
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld |
Verlies |
16.09.2016 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Brands, Rene
/ Pereboom, Herman Beat Boys |
Gelijkspel |
09.09.2016 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes |
Verlies |
02.09.2016 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont |
Verlies |
26.08.2016 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule C 9. Speeldag |
Meijers, Tom
/ Dijk van, Arnold Dingus 2 |
Hardy, Jo
/ Smithjes, Marvin 't Lämke |
Winst |