Speler > Schroyen, Raymond |
---|
Schroyen, Raymond |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54838 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Open | 15 | 80 |
Semi-Pro | 14 | 44 |
Heren classic | 52 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 4 | 22 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 07.01.2017 | 5 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 1 | Ere Afdeling, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Kroeg | Zomercompetitie Poule D |
Nulland | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Nulland | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Nulland 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Nulland | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Nulland 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Konings, Timo
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Vandrey, Bernd
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frusch, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo De Kokerel 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Niels, John
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
07.04.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Debets, Marthe
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Paffen, Jo
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bleijleven, Leon
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Thijssen, Theo
/ Hanssen, Peter Oude Heide 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Bosch, Edwin
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Daelmans, Kay
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Tilburg van, Jos
/ Claessen, Johan Der Bergbock 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Deveu, Philip
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Mols, Bas
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Smeets, Nico
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Gelissen, Sandro
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Stevens, Ralph
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Camps, Jordi
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Adriolo, Karl
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Folkeringa, Brandon
/ Thomas, Tom Da Capo 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Haurissa, Emrys
/ Aussems, Emiel Proosd 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Janssen, Richard
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Stelmashchuk, Costya
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Frissen, Hub
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Cainero, Roberto
/ Brands, Rene Star Club 1 |
Winst |
05.05.2017 Ere Afdeling 18. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 1 |
Hendriks, Hub
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Winst |
31.03.2017 Ere Afdeling 16. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Nijsten, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske |
Winst |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Pinxt, Patrick
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Verlies |
17.02.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Goossens, Biek
/ Kerkhof, van de, Rens De Bekker 2 |
Winst |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden |
Verlies |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart |
Verlies |
20.01.2017 Ere Afdeling 11. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Pauly, Jeroen
/ Starren, Amber Napoleon |
Winst |
13.01.2017 Ere Afdeling 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles |
Winst |
07.01.2017 De Kroeg 5. Ronde Extra ronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Abels, Twan / Hermans, Harley | Winst |
07.01.2017 De Kroeg Plaats 3 Hoofdronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Moenen, Bianca / Stevens, Richard | Verlies |
07.01.2017 De Kroeg 4. Ronde Extra ronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Brouns, Dave / Rinehart, Rick | Winst |
07.01.2017 De Kroeg Halve finale Hoofdronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
07.01.2017 De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Franssen, Jo / Eggen, Bert | Winst |
07.01.2017 De Kroeg 1. Ronde Extra ronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
07.01.2017 De Kroeg Kwart finale Hoofdronde |
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel | Laudy, Carl / Gelissen, Sandro | Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
16.12.2016 Ere Afdeling 9. Speeldag |
Franiczek, Wiel
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 1 |
Dijk van, Ricky
/ Ramaekers, Bryan De Bekker 1 |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Smeets, Maurice
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Verlies |
25.11.2016 Ere Afdeling 3. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Driessen, Roger
/ Kempen, van, Ruud De Poart |
Verlies |
11.11.2016 Ere Afdeling 7. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Winst |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Winst |
21.10.2016 Ere Afdeling 5. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Pinxt, Patrick
/ Heugen, Jack Oost Eijsden |
Gelijkspel |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Schroyen, Raymond
/ Franiczek, Wiel De Kroeg 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske |
Verlies |