Speler > Brinkhoff, Pascal |
---|
Brinkhoff, Pascal |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11054 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 18 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 29 | 187 |
2015-2016 | ||
Mini master challenger | 18 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 15 | 254 |
Pro | 28 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 15 | 174 |
Pro | 4 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Pro | 6 | 85 |
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Semi-Pro | 21 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 5 | 40 | |
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 9 | 16 |
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 2e/3e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 3 | 3 |
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | 1e klasse | Za., 05.01.2019 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 30 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 5 | 51 |
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 34 | 30 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 6 | 37 |
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | Hoofdklasse | Za., 12.11.2016 | 1 | 2 |
2015-2016 | |||||
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 16 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | semi pro | Za., 23.04.2016 | 3 | 8 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 4 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Open Dubbel | Za., 05.03.2016 | 4 | 8 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 2 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | A-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 9 | 11 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 22 | 45 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 4 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 9 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 15 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 25 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 17 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 5 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 2 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 5 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 10 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 19 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 44 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 3 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 9 | 33 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 15 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 5 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 40 | 92 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 5 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 9 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 2 | 13 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 1 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 5 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 4 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 9 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 4 | 17 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 12.01.2013 | 1 | 8 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Vr., 28.12.2012 | 4 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 5 | 32 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 14.12.2012 | 3 | 7 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 17 | 24 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Za., 17.12.2011 | 4 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 1 | 21 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 02.04.2010 | 12 | 27 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Blauw Wit 1 | Ereklasse, Beker |
A gen Baan | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
Blauw Wit 1 | Ereklasse, Beker |
2011-2012 | |
Blauw Wit 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
Der Bergbock 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Torero 1 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Camp, op den, Ralph De Poart 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Gelijkspel |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Jongen, Bas / Smeets, Rowan | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice | Coenen, Danilo / Nollgen, Martin | Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Lerau
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Camps, Jordi
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Maesen, Noel
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Evans, David
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Libens, Jack
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Stams, Ed
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lenssen, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Eurelings, Pascal
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Meij, de, Francis
/ Deswijzen, Hub Der Busch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Aussems, Jo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lemmens, Dave
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Bussens, Rob
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark Eijsden 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Kan van, Roger
/ Groothausen, Ramon De Komiek 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Feher, Laszlo
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Hermans, Angelo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Stevens, Ralph
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Eurelings, Pascal
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Brouns, Jos
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Bree van, Ton
/ Gielkens, Ton Der Busch 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Robert
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Driessen, Roger
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Derksen, Harry Blauw Wit'62 1 |
Coenen, Lerau
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Weijer van de, Hans Blauw Wit'62 1 |
Beuken, John
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |