Speler > Spronck, Dave |
---|
Spronck, Dave |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1317 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2012-2013 | ||
Open | 53 | 174 |
Semi-Pro | 25 | 84 |
Rookies | 22 | 45 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 5 | 16 |
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Za., 29.12.2018 | 1 | 4 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 29.03.2013 | 5 | 9 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 9 | 16 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 23.03.2013 | 3 | 8 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookie | Vr., 28.12.2012 | 6 | 10 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2012-2013 | |
Le Cramignon 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Le Cramignon 2 | 2A |
DAT Boys 3 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Hendriks, Hub
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Gelijkspel |
05.04.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Daemen, Niels
/ Woug van de, Willy De Jokers 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Mulken van, David
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Arts, Roger
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Meijers, Guij
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Gelijkspel |
30.12.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Marco Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Spronck, Dave
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Bergman, Bert
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.07.2022 ZOH 1e Klasse Plaats 1-2 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Heezik van, Corne
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Strikker, Maurice
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Gielis, Chris
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Merx, May
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dubois, Harold
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Kohnen, Roderique
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
28.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bartels, Reggie
/ Schakel, Jeroen De Pitsers 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Hellebrand, Roy
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Eggen, Jo
/ Kunze, Daniel 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Pelzer, Dave
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Maessen, Dennie
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Gelijkspel |
08.03.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Ropers, Harry
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Degens, Jan
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Saya, Refaja
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Paulissen, Jos
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
19.04.2013 2A 20. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Ras, Ferry Beat Boys 2 |
Winst |
12.04.2013 2A 19. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Pinckaers, Maxim
/ Erkens, Ivan Waardhof Boys 1 |
Verlies |
29.03.2013 Nederlandse Kampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Spronck, Dave / Camps, Jordi | Ubachs, Junior / Vaessen, Nadja | Verlies |
29.03.2013 Nederlandse Kampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Spronck, Dave / Camps, Jordi | Aarts, Philip / Woug van de, Willy | Verlies |
23.03.2013 White horse Achtste finale Hoofdronde |
Doijen, Didier / Spronck, Dave | Feijs, Egbert / Remmers, Patrick | Verlies |
23.03.2013 White horse Achtste finale Hoofdronde |
Doijen, Didier / Spronck, Dave | Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Winst |
23.03.2013 White horse Kwart finale Hoofdronde |
Doijen, Didier / Spronck, Dave | Tredunari, Giovanni / Pinckaers, Benoit | Winst |
23.03.2013 White horse Halve finale Hoofdronde |
Doijen, Didier / Spronck, Dave | Kraft, Richard / Stevens, Jurgen | Verlies |
01.03.2013 2A 16. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Kirpenstein, Marco
/ Zannoudi, NaÏm De Kroeg 4 |
Winst |
25.01.2013 2A 14. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Dassen, Jean
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 2 |
Winst |
18.01.2013 2A 13. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Vranken, Tim
/ Lutgens, Jozef Fifty Four 1 |
Winst |
11.01.2013 2A 12. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Spronck, Dave Le Cramignon 2 |
Poelmans, Harry
/ Schenk, Cor Don Bosco 1 |
Winst |