Speler > Schroen, Dave |
---|
Schroen, Dave |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1598 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Eijsden 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
White Horse 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
White Horse 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
White Horse 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
White Horse 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
White Horse 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
White Horse 1/2 | Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
White Horse 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A1, Beker, Beker overgangsklasse |
White Horse | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
White Horse 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
White Horse 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Buccella, Claudio
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Pantus, Bart
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Evans, David
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Theunissen, Huub
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Stevens, Ralph
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Stulting, Rob
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Dassen, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vandrey, Bernd De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Cannea, Pietro
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Vallinga, Maikel
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Cannea, Pietro
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Steinbach, Weiro
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Kuipers, Ruud
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Vallinga, Maikel
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Schoffelen, Ralph
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Aarts, Jan
/ Woug van de, Willy Boskai 4 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Smeets, George
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Steinbach, Weiro
/ Pariussa, Anthony De Bekker 3 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Goritzer, Pascal
/ Dijk van, Steven Oud Genhei 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Gelijkspel |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Paulissen, Jos
/ Mortiaux, Peter Boskai 4 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Caris, Paul
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 4 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Mortel van de, Bas
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Maessen, Dennie
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Heuvel van den, Dave White Horse 1 |
Schoonens, Peter
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Goessens, Anita
/ Kanters, Sandra De Capucijn 4 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Muller, Jeffrey
/ Theunissen, John Bouwerwei 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Magermans, Donny White Horse 2 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
08.03.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Caris, Paul
/ Dassen, Raymond De Capucijn 3 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Bovens, Rinaldo
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Wijlaars, Martin
/ Boels, Arend De Sport 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Hitters, Chris
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Zanders, Peter
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Friesen, Paul D'r Bok 3 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Ghijsen, Jean
/ Streckert, Sam Star Club 2 |
Gelijkspel |
22.04.2016 Tweede Klasse 20. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
01.04.2016 NTVB Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Schroen, Dave
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Pirnay, Patrick
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Verlies |
18.03.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Haen, Thea
/ Dassen, Math De Kokerel |
Verlies |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Wijnants, Lou
/ Wijnants, Patrick De Dolomiet 2 |
Winst |
19.02.2016 Tweede Klasse 15. Speeldag |
Schroen, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Essers, Ron
/ Coenen, Youri Beat Boys |
Verlies |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Claesen, Jean Paul
/ Franssen, Mark Randstad |
Verlies |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 4. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred da Capo |
Verlies |
18.12.2015 Tweede Klasse 11. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Camp op den, Tim De Bekker 5 |
Verlies |
13.11.2015 Tweede Klasse 8. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Verlies |
06.11.2015 Tweede Klasse 7. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Lutgens, Vaes
/ Dassen, Math De Kokerel |
Gelijkspel |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 2. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Pachen, Danny
/ Jansen, Danny de Greune Mert |
Verlies |
23.10.2015 Tweede Klasse 6. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Visser de, Ton
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Verlies |
16.10.2015 Tweede Klasse 5. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Lebon, Dave
/ Schenk, Cor De Dolomiet 2 |
Verlies |
09.10.2015 Tweede Klasse 4. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Gelijkspel |
25.09.2015 Tweede Klasse 3. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer Time Out |
Verlies |
18.09.2015 Tweede Klasse 2. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Gastel van, Martin
/ Broek, van de, Perry Randstad |
Verlies |
11.09.2015 Tweede Klasse 1. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Verlies |
22.05.2015 2A 22. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Andre Dolomiet 1 |
Verlies |
08.05.2015 2A 21. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Verlies |
01.05.2015 2A 19. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Ghijsen, Jean
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Verlies |
24.04.2015 2A 20. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 3 |
Verlies |
27.03.2015 2A 18. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
27.02.2015 2A 15. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Dams, Jack
/ Coolen, Mike Kribke |
Winst |
30.01.2015 2A 13. Speeldag |
Thimister, Roy
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Vincken, Vincent
/ Snippe, Rogier Time Out |
Verlies |
16.01.2015 2A 12. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Coelen van de, Math
/ Vrancken, Guy Randstad |
Verlies |
05.12.2014 2A 10. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied |
Verlies |
28.11.2014 2A 9. Speeldag |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Scholte, Harry
/ Balk, Jos De Kroeg 3 |
Winst |