Speler > Schenk, Emiel |
---|
Schenk, Emiel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1072 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Pro | 37 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 38 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 16 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 57 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 36 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Ut Helke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
Dolomiet | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Dolomiet | Zomercompetitie 2016 Poule A |
de Dolomiet 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
Dolomiet 1 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule D |
Dolomiet | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
Dolomiet | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule A, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Don Bosco 1 | 2A, Beker |
Don Bosco | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Don Bosco 1 | 2A |
2010-2011 | |
Don Bosco 1 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Monsuwe, Hans
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Schenk, Emiel
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Starren, Roland
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Haegmans, John
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Maessen, Toby
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Janssen, Pascal
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Janssen, Pascal Ut Helke 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Arts, Roger
/ Hermans, Jos 't Lämke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Eerens, Mitch
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Muijs, Danielle
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Feher, Laszlo
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Schillings, Jurgen 't Straotsje 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Finale |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Crombach, Daniël
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Bleus, Danny
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard Op de Bosch 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Niks, Maurice
/ Schmitz, Wiel D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Goossens, Biek
/ Ubachs, Junior De Bekker 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Schenk, Emiel 't Straotsje 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Krans, John
/ Moonen, Bjorn Dingus 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Lenssen, Maurice
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Cloos, Miranda
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Pratillo, Biagio
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Schenk, Emiel 't Straotsje 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Coenen, Davy
/ Schenk, Emiel 't Straotsje 1 |
Bremmers, Jo
/ Vestjens, Raymond Oude Heide 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Arts, Marcel
/ Schenk, Emiel 't Straotsje 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Arts, Marcel 't Straotsje 1 |
Herberichs, Sander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Beuken, John
/ Bisscheroux, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH 1B 26. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Bemelmans, Kevin
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 1B 25. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 1B 24. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Keijenberg, Ed
/ Boumans, Roger Scherp Vor |
Winst |
07.04.2017 ZOH 1B 23. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Crutz, Harco
/ Crutz, Jari De Paardestal |
Winst |
31.03.2017 ZOH 1B 22. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Basten, Hans
/ Quaedvlieg, Fons Der Bergbock |
Winst |
17.03.2017 ZOH 1B 21. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Schenk, Emiel Dolomiet |
Ruyters, Kim
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1B 20. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Driessen, Giel
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Winst |
17.02.2017 ZOH 1B 19. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Wijlaars, Martin
/ Zee van der, Danny De Sport |
Winst |
03.02.2017 ZOH 1B 17. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
20.01.2017 ZOH 1B 16. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1B 15. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Schoonbrood, Mark
/ Schoonbrood, Frans Scherp Vor |
Winst |
06.01.2017 ZOH 1B 14. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Crutz, Jari
/ Crutz, Harco De Paardestal |
Winst |
16.12.2016 ZOH 1B 13. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock |
Winst |
02.12.2016 ZOH 1B 12. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 1B 10. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Wijlaars, Martin
/ Janssen, Richard De Sport |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 1B 9. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Sediqi, Masuud
/ Steindl, Tim Carboon 1 |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Verlies |
14.10.2016 ZOH 1B 8. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Hardy, Ben
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
07.10.2016 ZOH 1B 7. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Winst |
30.09.2016 ZOH 1B 6. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Schenk, Emiel Dolomiet |
Bindels, Piet
/ Ritzen, Harry Scherp Vor |
Winst |
23.09.2016 ZOH 1B 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Hermans, Rene
/ Lenssen, John De Paardestal |
Winst |
16.09.2016 ZOH 1B 4. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock |
Winst |
09.09.2016 ZOH 1B 3. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Larik, Floortje
/ Urbach, Marc Dingus 2 |
Winst |
02.09.2016 ZOH 1B 2. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy Dolomiet |
Leest, Johan
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Winst |
26.08.2016 ZOH 1B 1. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Schenk, Cor Dolomiet |
Janssen, Alex
/ Vries de, Alex De Sport |
Winst |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Hacking, Xavier
/ Leonard, Chris Napoleon |
Winst |
29.04.2016 Eerste Klasse 21. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers |
Gelijkspel |
22.04.2016 Eerste Klasse 20. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Verlies |
15.04.2016 Eerste Klasse 19. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Camp op den, Ralph
/ Frenken, Bert De Bekker 4 |
Gelijkspel |
08.04.2016 Eerste Klasse 17. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Schenk, Emiel De Dolomiet 1 |
Partouns, Cyriel
/ Goessens, Mark De Greune Mert |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker Algemeen 1. Ronde |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Van Sint Feijth, Charon
/ Atilla, Olah De Kroeg 1 |
Winst |
18.03.2016 Eerste Klasse 18. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White horse 1 |
Winst |
04.03.2016 Eerste Klasse 16. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Eerens, Mitch De Dolomiet 1 |
Gerets, Christian
/ Beckers, Richard De Poart |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 5. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy de Dolomiet 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White horse 1 |
Gelijkspel |
19.02.2016 Eerste Klasse 15. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Eerens, Mitch De Dolomiet 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Winst |
12.02.2016 Eerste Klasse 14. Speeldag |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Leroy De Dolomiet 1 |
Hardy, Ben
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Winst |