Speler > Knubben, Jefke |
---|
Knubben, Jefke |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
D'r Bok |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54963 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Rookie | 44 | 82 |
2013-2014 | ||
Rookies | 19 | 71 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | 2e klasse | Za., 05.01.2019 | 1 | 3 |
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 2e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Tweede Klasse | Vr., 08.12.2017 | 1 | 3 |
2016-2017 | |||||
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | Overgangsklasse | Za., 12.11.2016 | 2 | 6 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 83 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 17 |
2013-2014 | |||||
Trefcentrum | TreeBeek | Rookies | Za., 26.10.2013 | 2 | 8 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 37 | 42 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D'r Bok 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 1 | ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
D'r Bok 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Amicitia 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
De Grolsch Quelle | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
de Grolsch Quelle | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Hoeve de Vos | 2B |
2009-2010 | |
Hoeve de Vos | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Delft van, Bram
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Muijs, Maurice
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Berg, Henk
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Ortmans, Stan
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Vrolings, John
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Schaap, Kenneth
/ Becker, Piet Oud Genhei 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Cannea, Pietro
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Aretz, Frans
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Stijns, Allan
/ Pariussa, Anthony Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Berg, Henk
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
London, Roger
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Statucki, Roy
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Goritzer, Pascal
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muijs, Maurice
/ Csiszer, Szabolcs Carboon 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Czako, Gabor
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Demas, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Harenczyk, Ryan
/ Statucki, Roy D'r Bok 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Partouns, Mitchell
/ Wouters, Rob Boskai 4 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Hanssen, Peter
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Smeets, Rowan
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Knubben, Jefke
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Jacobs, Robert
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Dijk van, Steven
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Zeeuw de, Ger
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Nendels, Cornel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Gelijkspel |
18.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Fleuren, Tim
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Verlies |
24.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
17.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Korfers, Hein
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Bakker, Lejo
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Winst |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Bakker, Nico
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Wouters, Wim
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Mounadi, Salah
/ Caris, Paul De Capucijn 3 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Kerckhoffs, Michael
/ Linden van der, Richard Star Club 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Abrahams, Maurice
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Vanweersch, Dominique
/ Franssen, Angelo D'r Koffereck 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Dorio, Alfredo
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Pieters, Giel
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Schutt, Janine
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Statucki, Roy
/ Laurens, Wiel D'r Bok 3 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Magermans, Donny
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bakker-De Bruin, Paula
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Schmitz, Wiel
/ Wagenveld van, Kevin D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Peters, Jan
/ Fleuren, Tim Amicitia 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Czako, Viktor
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Dorio, Alfredo
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Pieters, Giel
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bollerman, Ben D'r Bok 2 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Schoffelen, Ralph
/ Vrosch, Ron Carboon 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Zenden, Timo
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |