Speler > Stevens, Jurgen |
---|
Stevens, Jurgen |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1929 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2014-2015 | ||
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 46 | 289 |
Pro | 6 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 16 | 174 |
Semi-Pro | 3 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Pro | 40 | 85 |
Semi-Pro | 3 | 103 |
2010-2011 | ||
Open | 40 | 88 |
Semi-Pro | 3 | 16 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Pro | 10 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 33 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | Hoofdklasse | Vr., 29.03.2024 | 9 | 17 | |
2019-2020 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 29.11.2019 | 1 | 2 |
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Overgangsklasse | Za., 29.12.2018 | 1 | 4 |
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 30.11.2018 | 1 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 26 | 31 |
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 62 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 30 | 91 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 31 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 1 | 10 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 5 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 9 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 3 | 12 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | Kwalificatie | Vr., 21.02.2014 | 1 | 14 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | A-Ronde | Vr., 21.02.2014 | 3 | 8 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 21 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 5 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 20 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 1 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 24 | 46 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Open Dubbel | Za., 21.09.2013 | 5 | 7 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 18 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 17 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 4 | 13 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 15 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 17 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 9 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 9 | 16 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 9 | 16 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 23.03.2013 | 1 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Za., 12.01.2013 | 1 | 8 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Vr., 28.12.2012 | 5 | 8 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 9 | 32 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 14.12.2012 | 5 | 5 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 3 | 16 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 17 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 1 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 24.03.2012 | 2 | 9 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 9 | 24 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 17.03.2012 | 4 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 5 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 33 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 4 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 9 | 16 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 16.04.2011 | 1 | 6 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Za., 08.01.2011 | 5 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 8 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 6 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
2014-2015 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 2 |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 2 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Bekker 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Erkens, Hub
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Bartels, Sydney
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Notenbalk 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Atol, Rob
/ Pinxt, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Bemelmans, Donee
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Winst |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Moonen, Jordy
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Stevens, Richard
/ Lahaije, Johan De Notenbalk 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Gouders, Freddy
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Ben van der, Pascal
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Naranjo, Juan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Vanhingel, Dominic
/ Pinxt, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Sijben, John
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Meentz, Devin
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Senden, Jim
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wasbauer, Johnny Boskai 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Gobbels, Rob Heukske 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Erkens, Hub
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Pinxt, Patrick
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Gortges, Manfred
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Hanssen, Rick De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Stevens, Jurgen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Atol, Michel
/ Sassen, Roland Ashley's Army 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Eerens, Mitch
/ Bemelmans, Kevin 't Tonneke |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Michalski, Raymond
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Ben van der, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Stams, Ed
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Lambertus, Han
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Janssen, Richard
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Da Capo 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Bruijnen, Marco
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Frenken, Bert
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Pantus, Bart
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Cainero, Roberto
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 6. Ronde Voorronde |
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Gelissen, Michelle / Houben, Michael | Gelijkspel |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Finale 2. Extra ronde |
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 3. Ronde Voorronde |
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Locorotondo, Franco / Senden, Dave | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 2. Ronde Voorronde |
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 1. Ronde Voorronde |
Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Smeets, Rowan / Hermans, Harley | Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Larik, Floortje
/ Larik, Remco Dingus 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Pantus, Bart
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Michalski, Raymond
/ Al, Pascal D'r Bok 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Meegen van, Marcel
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
20.10.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Janssen, Jozef
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Otten, Thijs
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Seijen, Francois Star Club 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Hesemans, Johnny
/ Bemelmans, Kevin White Horse 1 |
Winst |
07.04.2017 NTVB Algemene Bekerronde Halve finale |
Camp op den, Shem
/ Stevens, Jurgen De Bekker 2 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers |
Verlies |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Camp op den, Shem
/ Stevens, Jurgen De Bekker 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles |
Winst |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Napoleon |
Winst |