Speler > Schmitz, Sven |
---|
Schmitz, Sven |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11063 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Rookie | 1 | 49 |
2014-2015 | ||
Rookie | 66 | 82 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Rookies | 13 | 71 |
2012-2013 | ||
Rookies | 9 | 45 |
2011-2012 | ||
Semi-Pro | 74 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 45 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 1 | 17 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 41 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 1 | 12 |
2014-2015 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 43 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
2013-2014 | |||||
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 34 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 33 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Rookie Dubbel | Za., 05.04.2014 | 5 | 8 |
Dingus Carnavals toernooi | Cafe Dingus Heerlen | Kwalificatie | Vr., 28.02.2014 | 2 | 8 |
Dingus Carnavals toernooi | Cafe Dingus Heerlen | Open Ronde | Vr., 28.02.2014 | 2 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 58 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookies | Vr., 13.12.2013 | 5 | 11 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 72 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 17 | 32 |
Star Club | Meerssen | Rookie Dubbel | Za., 30.11.2013 | 4 | 12 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 26 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Rookies | Za., 26.10.2013 | 3 | 8 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 31 | 42 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookie | Vr., 28.12.2012 | 3 | 10 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Rookie | Za., 22.09.2012 | 1 | 4 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
De Bekker 2 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
De Bekker 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 3 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Napoleon | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Napoleon | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Napoleon | Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse |
Napoleon 2 | Zomercompetitie Poule B |
2013-2014 | |
Napoleon | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
Napoleon 1 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Juliana 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
Napoleon | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
Juliana 1 | 1A |
De Vleagelkes | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Gobbels, Rob
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Baggen, Donny
/ Habets, Berry The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Colbers, Ronny
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Keularts, Peter
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Dijk van, Ricky
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Bleus, Roger
/ Gouders, Freddy Boskai 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Voorwald, Ronald
/ Arts, Roger Boskai 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Maessen, Toby
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Eric
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Gouders, Freddy
/ Gortges, Manfred D'r Prick 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Heuser, Tobias
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Kicken, Noel
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Vincken, Harry
/ Zelissen, Sonny In de Vrie 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hendriks, Hub
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Coolen, Ivo
/ Hollanders, Roland Ut Helke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Webers, Frans
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Lonussen, Gert-Jan
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Arts, Roger
/ Hermans, Jos 't Lämke 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Haan, John
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Jans, Arie
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Burgers, Roger
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Franssen, Bjorn
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Adriolo, Karl
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Smeets, Ludwig
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Hanssen, Peter
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Jansen, Ger
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Bovens, Jo
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Adriolo, Karl
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Loomans, Armand
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Eerens, Michel
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Aarts, Jan
/ Lemmens, Ivo De Pitsers 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Engelberts, Jos
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lamke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Stevens, Ralph
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Winst |