Speler > Dingena, Donny |
---|
Dingena, Donny |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70102 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Lämke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Lämke 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Lämke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Lamke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Gouw, Kevin
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Michels, Frits
/ Vincken, Harry Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Colbers, Ronny
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Jacquemont, Jos
/ Souren, Hasso Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Seuren, Dave
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Schins, Marcel
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Hendriks, Jos
/ Mertens, Ralf Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Hardy, Rick
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Lahaije, Johan
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Arts, Roger 't Lämke 1 |
Eerens, Patrick
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Aarts, Philip
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Bucks, Hans
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Smeets, Maurice
/ Dubois, Harold De Bekker 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Dreessen, Nick
/ Kohnen, Roderique D'r Druje Eck 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Claessen, Johan
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Meentz, Devin
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Kunze, Daniel
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Thijs, Lee
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Kicken, Mat
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Custers, Mark
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Walthie, Nicole
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Spronken, Dion
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Walthie, Nicole
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Broek van den, Jo
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Walthie, Nicole
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Geurts, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Broek van den, Jo
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Deveu, Philip
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Bleijleven, Leon
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Heezik van, Corne
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Walthie, Nicole
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Derksen, Harry
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |