Speler > Schnierer, Daniel |
---|
Schnierer, Daniel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Halfweg |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 30070 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2019 | ||
Heren dubbel | 85 | 121 |
2017-2018 | ||
Heren | 15 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 31 | 118 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 13 | 25 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Amateur | Za., 26.01.2019 | 1 | 13 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 14 | 55 |
ITSF Pro Tour | Amsterdam | Open Dubbel | Za., 21.10.2017 | 15 | 34 |
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 1 | 23 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 26.08.2017 | 7 | 23 |
ITSF Pro Tour | Heineken Corner Amsterdam | Open Doubles | Za., 17.06.2017 | 18 | 37 |
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 34 | 24 |
Club Foos Open Doubles | Amsterdam | Open Doubles | Za., 15.10.2016 | 5 | 20 |
Rotterdam Foosball Open | Kickerheadz | Open | Za., 28.05.2016 | 17 | 55 |
Masters Amsterdam | Amsterdam | Open | Za., 02.01.2016 | 17 | 62 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2022-2023 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
All-Out | NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
't Allegaartje | N.T.L |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Allemanscafe | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Schnierer, Daniel
Allemanscafe 2 |
Verschuuren, Huub
Lokaal 42 |
Verlies |
01.02.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Schnierer, Daniel
Allemanscafe 2 |
Spierings, Arnando
De Boemel |
Verlies |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Schnierer, Daniel
Allemanscafe 2 |
Pelt, van, Frank
Willem van Oranje |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Plaats 5-8 |
Schnierer, Daniel
't Allegaartje |
Smeets, Rowan
de Bekker 2 |
Gelijkspel |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Verlijsdonk, Jan
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Winst |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Mansvelder, Marijn
/ Bree, van, Rob Vertierke |
Winst |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Baggermans, Dirk
/ Bree, van, Rob Vertierke |
Winst |
15.03.2019 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Verlies |
15.03.2019 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Bol, Yey
/ Fleuren, Tom De Boesjer |
Winst |
15.03.2019 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger De Boesjer |
Winst |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
01.02.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Winst |
01.02.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen De Boemel |
Winst |
26.01.2019 Challenger 6. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Winst |
26.01.2019 Challenger 5. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Nabuurs, Jeroen / Mol, de, Jan | Verlies |
26.01.2019 Challenger 4. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho | Winst |
26.01.2019 Challenger 3. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
26.01.2019 Challenger 2. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly | Winst |
26.01.2019 Challenger 1. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Sijkens, Peter / Wit, de, Ton | Verlies |
26.01.2019 Challenger Kwart finale Hoofdronde |
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Winst |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Winst |
04.01.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 2 |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Plaats 7-8 |
Eenbergen, Ton
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Starren, Amber Raodhoes Warriors |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Plaats 7-8 |
Eenbergen, Ton
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Winst |
27.05.2018 N.T.L Plaats 5-8 |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Erik 't Allegaartje |
Ubachs, Junior
/ Smeets, Rowan de Bekker 2 |
Verlies |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Erik 't Allegaartje |
Biermans, Yves
/ Boersma, Maurice de Hakkers |
Gelijkspel |
27.05.2018 N.T.L 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Starren, Elroy
/ Habets, Henk de Hakkers |
Gelijkspel |
27.05.2018 N.T.L 6. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Braek in de, Remi
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Verlies |
27.05.2018 N.T.L 6. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Hanssen, Rick
/ Hermans, Twan de Bekker 1 |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Jongen, Kay
/ Goossens, Biek de Bekker 2 |
Winst |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Jongen, Bas
/ Smeets, Rowan de Bekker 2 |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 3. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Van Der Meer, Anne Jan
/ Bosma, Frank Club Foos |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 2. Speeldag |
Maes, Michael
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Bilsum, van, Fastert
/ Winters, Sander Brab. Branieschoppers |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 2. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Dijk van, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Brab. Branieschoppers |
Winst |
26.05.2018 N.T.L 1. Speeldag |
Maes, Michael
/ Schnierer, Daniel 't Allegaartje |
Schijndel, van, Thijs
/ Syed, Qaiser Randstad |
Gelijkspel |
26.05.2018 N.T.L 1. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens 't Allegaartje |
Manai, Imed
/ Dijk van, Joey Randstad |
Gelijkspel |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Neefs, Tim
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
19.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Janssen, Polly
/ van de Ven, Robert Frappant |
Verlies |
19.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Eenbergen, Ton
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
19.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Eenbergen, Ton
/ van de Ven, Robert Frappant |
Verlies |
19.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Janssen, Polly
/ Bergmans, Eric Frappant |
Winst |
22.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Zeeland, van, Tom Allemanscafe 1 |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
22.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Zeeland, van, Tom Allemanscafe 1 |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
22.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Jack Allemanscafe 1 |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
22.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Jack Allemanscafe 1 |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
08.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
08.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
08.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Visser, de, Joris
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Winst |
08.03.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Steinbach, Marcel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verbruggen, Robert
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Winst |
02.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Horen, van, Jack
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verbruggen, Robert
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
15.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Janssen, Polly
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Verlies |
15.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Winst |
15.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Mol, de, Jan
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Verlies |
15.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Horen, van, Erik
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Bergmans, Eric
/ Janssen, Polly Frappant |
Verlies |
07.12.2017 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Otten, Yuri
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Winst |
07.12.2017 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
07.12.2017 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Bilsum, van, Fastert
/ Loon van, Adriaan T-kwadraat |
Verlies |
07.12.2017 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
25.11.2017 ITSF Master Series 6. Ronde Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
25.11.2017 ITSF Master Series 5. Ronde 2. Extra ronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Syed, Qaiser / Kleinveldus, Danny | Winst |
17.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Eijndhoven, van, Eric
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
17.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Coolen, Tahnee
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
17.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Eijndhoven, van, Eric
/ Coolen, Tahnee Oranjebar |
Verlies |
17.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
03.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 1 |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
03.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 1 |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
03.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
03.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
21.10.2017 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
04.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
04.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Winst |
04.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
04.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Verlies |
26.08.2017 Challenger 5. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Meentz, Devin | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Sjon | Winst |
26.08.2017 Challenger 4. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Meentz, Devin | Saturnino, Renato / Loonen, Roel | Winst |
26.08.2017 Challenger 1. Ronde Voorronde |
Schnierer, Daniel / Meentz, Devin | Smetsers, Wim / Graaf, de, Wesley | Verlies |
17.06.2017 ITSF Pro Tour 5. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert | Verlies |
17.06.2017 ITSF Pro Tour 4. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Willems, Hans / Wensink, Rick | Verlies |
17.06.2017 ITSF Pro Tour Halve finale Extra ronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Sanchez Fernandez, Arturo / Dijk van, Joey | Winst |
17.06.2017 ITSF Pro Tour 3. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim | Winst |
17.06.2017 ITSF Pro Tour Kwart finale Extra ronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Kruijer, Sven / Kuipers, Jarmo | Winst |
17.06.2017 ITSF Pro Tour 2. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel | Sanchez Fernandez, Arturo / Dijk van, Joey | Verlies |
29.04.2017 Challenger 4. Ronde Extra ronde |
Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel | Graaf, de, Wesley / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
29.04.2017 Challenger 3. Ronde Extra ronde |
Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel | Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Verlies |
29.04.2017 Challenger 2. Ronde Extra ronde |
Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel | Berben, Vivian / Gelissen, Michelle | Gelijkspel |
29.04.2017 Challenger 1. Ronde Extra ronde |
Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel | Kleinveldus, Danny / Syed, Qaiser | Verlies |
29.04.2017 Challenger Achtste finale 2. Extra ronde |
Labruzzo, Maurizzio / Schnierer, Daniel | Van Tilburg, stanley / Dijkstra, Harmen | Winst |
21.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
21.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Verbruggen, Robert
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Verlies |
21.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
21.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Verbruggen, Robert
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Verlies |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Otten-Kerkhof, Tessa
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Winst |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |