Speler > Rembosz, Men |
---|
Rembosz, Men |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Wolfjes |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51198 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
't Trefpunt 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
t Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Sintzen, Kai
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Karzick, Jurgen
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Kuipers, Ruud
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Hartmann, Willy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Ljubic, Christopher De Wolfjes 1 |
Wouters, Bert
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Keularts, Peter
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hertogs, Loed
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Rembosz, Men
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Starren, Roland
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Basten, Hans
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Maessen, Joeri
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Franssen, Marco
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Labruzzo, Maurizzio
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Kunze, Daniel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Muerders, Pascal
/ Kohnen, Roderique D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Sulman, Marco
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Tilburg van, Jos
/ Claessen, Johan Der Bergbock 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Sulman, Marco
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Smeets, Leon
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eerens, Patrick
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eppich, Richard
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Ritzen, Harry
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Kunze, Daniel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Reulings, Micha
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Theunissen, Maurice
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Wolfs, Michael
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Dohmen, Coen
/ Labruzzo, Marcello Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Al, Pascal
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Breemen, Tony
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Bergman, Pieter
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Merx, May
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Odekerken, Lor
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Merx, May 't Trefpunt 2 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 2 |
Lardinois, Erik
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 2 |
Knops, Andre
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Benoit, Bernd
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck |
Gelijkspel |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 2 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck |
Verlies |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Meijers, Guij
/ Boelen, Rob De Jokers |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Winst |
20.01.2017 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 2 |
Atol, Michel
/ Pereboom, Herman Beat Boys |
Gelijkspel |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont |
Gelijkspel |
16.12.2016 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Stams, Ed
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |