Skip to main content

Teams > A Jen Kirch 1

A Jen Kirch 1

 
Speler
Aruvaino, Henk
52892
Dautzenberg, Leon
50728
Gorissen, Patrick
53423
Gortges, Manfred
53820
Koussen, Rene
53600
Krichel, René
54225
Reulings, Micha
54148
Stams, Ed
52064
Stams, Huub
51197
Stevens, Ralph
817
Wolters, Louis
232
 
Informationen
Vereniging: A Jen Kirch
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Aanspreekpunt: Micha Reulings, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
57:59 2:6
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
54:57 4:4
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
62:44 6:2
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
63:45 7:1
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
51:38 6:2
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
63:37 7:1
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
61:52 5:3
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
57:50 4:4
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
64:43 8:0
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
53:48 4:4
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
57:58 4:4
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
59:58 3:5
14 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
63:51 7:1
15 Vr., 05.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
64:43 8:0
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
51:37 6:2
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
64:42 8:0
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
54:54 4:4
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
56:49 4:4
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
51:50 4:4
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
56:58 5:3
Finale Vr., 07.06.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
59:56 4:4
Finale Vr., 07.06.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
54:52 4:4
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
62:51 6:2
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
26:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 03.05.2024 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
51:57 3:5
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…