Teams > Pipo Boys 1

Pipo Boys 1

 
Speler
Albers, Bert
65197
Boogaart, van den, Jan
70179
Dijk van, Steven
54467
Eggen, Bert
21043
Fransen, Antwan
51593
Hertogs, Loed
54329
Hoeksma, Hein
52061
Kazmierczak, Jean
51646
Ploumen, Luuk
54780
Smeets, Michel
54625
Surma, Joep
50393
 
Informationen
Vereniging: Pipo Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 18.09.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
63:32
unbestätigt
7:1
unbestätigt
3 Vr., 02.10.2020 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
4 Vr., 09.10.2020 21:00
Uitwedstrijd
D'r Druje Eck 1
Cafe D'r Druje Eck
Maastrichterlaan 87, 6291ET Vaals-Limburg
Topper2000
5 Vr., 30.10.2020 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Kerkstraat 125, 6267EC Cadier en Keer-Limburg
Topper2000
6 Vr., 06.11.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
7 Vr., 13.11.2020 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
8 Vr., 20.11.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
9 Vr., 04.12.2020 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
11 Vr., 18.12.2020 21:00
Uitwedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
12 Vr., 08.01.2021 21:00
Uitwedstrijd
De Pitsers 1
Café 't Tönneke
Dolmanstraat 7, 6222EA Maastricht-Limburg
Topper2000
13 Vr., 15.01.2021 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
14 Vr., 29.01.2021 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 1
Café Zaal D’r Bok
Bokstraat 53, 6413AS Heerlen-Limburg
Topper2000
15 Vr., 05.02.2021 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Druje Eck 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
16 Vr., 26.02.2021 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
17 Vr., 05.03.2021 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Capucijnenstraat 36, 6211RR Maastricht-Limburg
Topper2000
18 Vr., 19.03.2021 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
19 Vr., 26.03.2021 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
20 Vr., 09.04.2021 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
21 Vr., 16.04.2021 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
22 Vr., 23.04.2021 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)