Teams > Allemanscafe 2

Allemanscafe 2

 
Speler
de Römph, Fedja
70163
Hodiamont, Leon
53361
Kerkhof, van de, Rens
30067
Kessels, Ralph
30076
Mortel, van de, Harry
30077
Schnierer, Daniel
30070
Troisfontaine, Roy
70187
Wijdeven, Gijs
30075
 
Informationen
Vereniging: Allemanscafe
Organisatie: TBN
Type tafel: Leonhart
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 20:30 Uur
Thuis: Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
 
Wed. TBNL Tweede Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 20:30
Uitwedstrijd
TSH
The Student Hotel
Stationsweg 1, Eindhoven
Leonhart
21:1 7:0
2 Vr., 18.10.2019 20:30
Thuiswedstrijd
VTV
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
20:4 6:1
3 Vr., 25.10.2019 20:30
Thuiswedstrijd
Marma bar
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
15:15 3:4
4 Vr., 08.11.2019 20:30
Uitwedstrijd
De Boemel
De Boemel
Marktstraat 41, Mielo-Mielo
Leonhart
16:12 4:3
5 Vr., 29.11.2019 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Koen
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
19:12 5:2
6 Vr., 06.12.2019 20:30
Uitwedstrijd
Vertierke
Vertierke
Blasiusstraat 7, Deurne-Deurne
Leonhart
18:6 6:1
7 Vr., 20.12.2019 20:30
Thuiswedstrijd
De Boesjer
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
8 Vr., 27.12.2019 20:30
Uitwedstrijd
OJA Dzyan
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
10 Vr., 17.01.2020 20:30
Uitwedstrijd
Lokaal 42
Lokaal 42
Markt 42, Helmond-Helmond
Lowen
11 Vr., 31.01.2020 20:30
Thuiswedstrijd
Willem van Oranje
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
12 Vr., 14.02.2020 20:30
Thuiswedstrijd
TSH
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
13 Vr., 28.02.2020 20:30
Uitwedstrijd
VTV
VTV
Heutzstraat 2, Venlo
Garlando
14 Vr., 13.03.2020 20:30
Uitwedstrijd
Marma bar
Marma Bar
Hoofdstraat 81, Liessel-Liessel
Leonhart
15 Vr., 27.03.2020 20:30
Thuiswedstrijd
De Boemel
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
16 Vr., 10.04.2020 20:30
Uitwedstrijd
OJA Koen
OJA
Schoolstraat 2, Aarle Rixtel-Aarle Rixtel
Leonhart
17 Vr., 24.04.2020 20:30
Thuiswedstrijd
Vertierke
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
18 Vr., 01.05.2020 20:30
Uitwedstrijd
De Boesjer
De Boesjer
Markt 3, Kessel-Kessel
Fireball
19 Vr., 08.05.2020 20:30
Thuiswedstrijd
OJA Dzyan
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
21 Vr., 05.06.2020 20:30
Thuiswedstrijd
Lokaal 42
Allemanscafe
Monseigneur Hanssenstraat 45, 5807BA Oostrum-Brabant
Leonhart
22 Vr., 19.06.2020 20:30
Uitwedstrijd
Willem van Oranje
Willem van Oranje
Heuvel 17, Veldhoven-Veldhoven
Leonhart
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)