Teams > Da Capo 2

Da Capo 2

 
Speler
Boelen, Romain
70175
Bruijnen, Fred
8029
Bruijnen, Marco
8044
Bruijnen, Sjaak
5698
Claessens, Andy
11023
Eerens, Michel
65478
Folkeringa, Brandon
70117
Franssen, Mark
11137
Franssen, Rob
70196
Franssen, Roger
11024
Hollanders, Jo
3780
Hollanders, Sandy
1342
Marquaire, Bas
1496
Pikero, Aco
65469
Stelmashuk, Costa
65502
Thomas, Tom
65479
Tijssens, Tom
11020
Vrancken, Guy
65340
 
Informatie
Vereniging: Da Capo
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse B
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café Da Capo
Topper2000
53:51 4:4
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Topper2000
57:41 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Da Capo
Topper2000
46:60 2:6
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
54:56 4:4
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Da Capo
Topper2000
57:51 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café Da Capo
Topper2000
62:32 6:2
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 2
Café D'r Prick
Topper2000
58:55 5:3
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café Da Capo
Topper2000
61:55 5:3
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
56:52 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café Da Capo
Topper2000
64:39 8:0
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café D'r Prick
Topper2000
57:38 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Da Capo
Topper2000
63:45 7:1
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
49:55 3:5
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Topper2000
59:44 6:2
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café Da Capo
Topper2000
63:33 7:1
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
62:54 6:2
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 2
Café Da Capo
Topper2000
56:60 4:4
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Cafe Sport
Topper2000
64:37 8:0
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Topper2000
62:45 6:2
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 2
Café Da Capo
Topper2000
57:31 6:2
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Lämke 1
Café 't Lämke
Topper2000
54:49 4:4
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Sjmied 1
Café Da Capo
Topper2000
61:47 6:2
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
59:29 6:2
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café Da Capo
Topper2000
64:35 8:0
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
56:55 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Springbron 1
Café Da Capo
Topper2000
61:48 5:3
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Topper2000
63:33 7:1
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Fauquemont 1
Café-Pension De Bourgondier
Topper2000
49:58 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
2 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café Da Capo
Topper2000
62:38 6:2
3 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Da Capo
Topper2000
44:54 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)