Teams > White Horse 2

White Horse 2

 
Speler
Berk, van den, Richard
65429
Beumers, Stef
65380
Bongers, Robin
1612
Frijns, Vivian
649
Goessens, Renate
749
Heuvel van de, Bert
1331
Heuvel van den, Dave
5693
Klippert, Desiree
70153
Magermans, Donny
70197
Schroen, Dave
1598
Thimister, Roy
2144
Wintjens, Ben
70164
Wolters, Roel
11092
 
Informationen
Vereniging: White Horse
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 2e klasse
 
Wedstrijden ZOH 2e klasse A
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 2
Café d’r Koffereck
Maastrichterlaan 60, 6291ET Vaals-Limburg
Topper2000
40:64 0:8
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Amicitia 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:44 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Sport 1
Café De Sport
Sittarderweg 114, 6412CL Heerlen-Limburg
Topper2000
21:64 0:8
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Star Club 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
41:62 2:6
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 3
Café de Capucijn
Capucijnenstraat 36, 6211RR Maastricht-Limburg
Topper2000
47:49 5:3
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 3
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
48:31 6:2
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
26:64 0:8
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Graefke 1
Café 't Graefke
Graafstraat 18, 6305BE Schin op Geul-Limburg
Topper2000
59:47 6:2
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
57:47 4:4
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Bok 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
38:64 0:8
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
30:64 0:8
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Ganzenweide 38, 6413GG Heerlen-Limburg
Topper2000
48:16 6:2
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Bouwerwei 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Amicitia 1
Hotel Café Amicitia
Markt 9, 6431LG Hoensbroek-Limburg
Topper2000
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Sport 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Star Club 1
Café Star Club
Bunderstraat 21, 6231EH Meerssen-Limburg
Topper2000
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Graefke 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 3
Café Zaal D’r Bok
Bokstraat 53, 6413AS Heerlen-Limburg
Topper2000
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Bok 2
Café Zaal D’r Bok
Bokstraat 53, 6413AS Heerlen-Limburg
Topper2000
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Carboon 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
Bouwerwei 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
28:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 2e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)