Speler > Smeets, Maurice

Smeets, Maurice

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Rookie
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 461
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
De Bekker 3 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 4 ZOH 2e klasse
2019-2020
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 3 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
De Bekker 4 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
12.11.2021
ZOH 3e klasse
6. Speeldag
Lehmann, Dietmar / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Coolen, Mike / Rondags, Roy
Da Capo 2
Winst
12.11.2021
ZOH 3e klasse
6. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Pikero, Aco / Stelmashchuk, Costya
Da Capo 2
Winst
05.11.2021
ZOH 3e klasse
5. Speeldag
Parinussa, Anthony / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Vermeer, Albert / Zee van der, Rob
D'r Bok 2
Winst
05.11.2021
ZOH 3e klasse
5. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 2
Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Harenczyk, Ryan / Harenczyk, Roman
D'r Bok 2
Verlies
08.10.2021
ZOH 3e klasse
3. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Calvia, Angelo / Dassen, Marc
Boskai 4
Winst
01.10.2021
ZOH 3e klasse
2. Speeldag
Smeets, Maurice / Parinussa, Anthony
De Bekker 3
Verspeek, Yvi / Rutjens, Kim
Oude Heide 3
Winst
01.10.2021
ZOH 3e klasse
2. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Lamberts, Ger / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Smeets, Maurice / Conjour, Danny
De Bekker 3
Gelissen, Sandro / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Conjour, Danny / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Voorwald, Ronald / Wetzels, Carlo
De Capucijn 3
Verlies
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Schillings, Jurgen / Spronck, Dave
DAT Boys 1
Verlies
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Smeets, Maurice / Dubois, Harold
De Bekker 3
Dingena, Johan / Dingena, Donny
't Lämke 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Bonten, Wiel / Klinkenberg, Bjorn
Der Bergbock 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Lehmann, Dietmar / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers 1
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Bovens, Rinaldo / Franssen, Marco
Star Club 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Merx, May / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Gelijkspel
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Degens, Jan / Geurts, May
Der Busch 1
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Voorwald, Ronald / Wetzels, Carlo
De Capucijn 3
Verlies
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Smeets, Maurice / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Fraats, Farri / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Fumagalli, Johnny / Pratillo, Biagio
D'r Druje Eck 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Stijns, Allan / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Stijns, Allan / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Heuvel van den, Dave / Schroen, Dave
White Horse 2
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
3. Ronde
Smeets, Maurice / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Smeets, Maurice / Stijns, Allan
De Bekker 3
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 1
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Lehmann, Dietmar / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Geurts, Goswin / Abrahams, Maurice
De Sport 1
Winst
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Stijns, Allan / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Hitters, Chris / Hassing, Jan
Amicitia 1
Winst
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Smeets, Maurice / Conjour, Danny
De Bekker 3
Sandor, Anita / Schoffelen, Ralph
Carboon 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Havere van, Francois / Partouns, Mitchell
De Capucijn 3
Verlies
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Stijns, Allan / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Bakker, Sjaak / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Amerongen jr, Albert / Mulders, Peter
D'r Bok 3
Winst
07.12.2018
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Gelijkspel
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Verlies
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Peeters, Ruud / Peeters, Andy
De Sport 1
Gelijkspel
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Hassing, Jan / Poelmans, John
Amicitia 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Linden van der, Richard / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Verlies
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Schaeks, Jos / Muller, Jeffrey
Bouwerwei 1
Winst
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Vaessen, Peter / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Czako, Andras / Scholte, Ricky
Carboon 1
Winst
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Smeets, Maurice / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Simons, Veerle / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 3
Winst
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Dorio, Alfredo / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Franken, Marco / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Dassen, Guillaume / Partouns, Anita
De Capucijn 3
Winst
04.05.2018
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Bakker-De Bruin, Paula / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Winst
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Wouters, Wim / Ehmke, Stephan
't Graefke 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Coenen, Youri / Brans-Brabant, Mike
Borgharen 1
Verlies
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Peters, Jan / Poelmans, John
Amicitia 2
Winst
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Dupont, Jef / Wijnants, Lou
't Brook 1
Verlies
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Stremme, Jan-Willem / Kokelkoren, Jacques
D'r Koffereck 2
Winst
19.01.2018
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Lempers, Peter / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke 1
Winst
24.11.2017
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Brans-Brabant, Mike / Pereboom, Herman
Borgharen 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Ollargiu, Miranda / Kalsbeek, Antoine
Carboon 1
Winst
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Korfer, Heini / Enden, van den, Andre
Amicitia 2
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice
De Bekker 4
Maessen, Dennie / Pattiwael, Joshua
't Straotsje 2
Verlies
29.09.2017
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Poelmans, Harry / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Gelijkspel
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Houben, Michael / Smeets, Maurice
De Bekker 2
Gielkens, Loek / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 4
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Verlies
07.04.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Halve finale
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles
Verlies
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Vaessen, Peter / Ramaekers, Bryan
De Bekker 1
Winst
10.02.2017
NTVB Beker Kwalificatie
5. Ronde
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Verpoort, Gus / Gelissen, Sandro
Napoleon
Winst
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
20.01.2017
Ere Afdeling
11. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske
Verlies
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Smeets, Maurice / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden
Verlies
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 2
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel
De Kroeg 1
Winst
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Kempen, van, Ruud / Frusch, Jos
De Poart
Verlies
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Gelissen, Sandro / Schmitz, Sven
Napoleon
Gelijkspel
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Bucks, Hans / Derhaag, Thei
The Eagles
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke
Winst
07.10.2016
Ere Afdeling
4. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Winst
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Ben van der, Charly / Slegers, Luvic
't Heukske
Winst
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Smeets, Maurice / Stevens, Jurgen
De Bekker 2
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
Oost Eijsden
Winst
29.04.2016
Ereklasse
19. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 3
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Verlies
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Dohmen, Coen / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Stevens, Ralph / Ubachs, Junior
De Kroeg 1
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Smeets, Maurice / Struyf, Johan
De Bekker 3
Beniers, Gino / Coenen, Davy
DAT Boys 1
Winst
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
De Cleen, Joeri / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Kutaydin, Jeroen / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Verlies
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
5. Speeldag
Meijers, Patrick / Smeets, Maurice
de Bekker 3
Partouns, Harrie / Willems, Victor
de Capucijn 1
Verlies
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Smeets, Maurice / Kraft, Richard
De Bekker 3
Loo van, Danny / Pynoo, Brecht
De Kroeg 1
Verlies
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
4. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
de Bekker 3
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Verlies
15.01.2016
Ereklasse
1. Speeldag
Smeets, Maurice / Koch, Manfred
De Bekker 3
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)