Speler > Goessens, Renate |
---|
Goessens, Renate |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 749 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Rookies | 22 | 71 |
2012-2013 | ||
Rookies | 37 | 45 |
2011-2012 | ||
Rookies | 49 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 38 | 38 |
White Horse | Eijsden | Rookie Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 9 |
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 33 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 33 | 40 |
White Horse | White Horse | Rookie dubbel | Za., 12.04.2014 | 3 | 6 |
2012-2013 | |||||
White horse | Eijsden | Rookie | Za., 23.03.2013 | 5 | 8 |
2011-2012 | |||||
White horse | Eijsden | Rookies | Za., 17.03.2012 | 9 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Vr., 30.12.2011 | 9 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Eijsden 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
White Horse 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
White Horse 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
White Horse 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
White Horse 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
White Horse 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
White Horse 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
De Greune Mert | Zomercompetitie Poule B |
White Horse 1/2 | Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
White Horse 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule B5 |
Du Commerce 1 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
White Horse 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
White Horse 2 | 2A |
2010-2011 | |
White Horse 1 | 1A |
White Horse 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Vandrey, Bernd
/ Dijk van, Arnold De Wolfjes 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Camp, op den, Ralph
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Driessen, Roger
/ Camp, op den, Ralph De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Goffin, Jos
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Bongers-Klippert, Desiree Eijsden 3 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Domen, Ruud
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Camps, Jordi
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Jongen, Bas
/ Moonen, Mike Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Lange, Klaus
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Heuvel van den, Dave Eijsden 3 |
Camp, Op den, Bas
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Gustin, Jo
/ Partouns, Mitchell Boskai 4 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Wolters, Roel
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Lankhorst, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Pikero, Aco
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Kanters, Sandra
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel White Horse 1 |
Havere van, Francois
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 4 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 1 |
Mortel van de, Bas
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Mulder, Ricardo
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Heuvel van de, Bert White Horse 1 |
Leenders, Samantha
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Jamin, Dennis
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Laumeyer, Frank
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Caris, Paul
/ Hogenboom, Colin De Capucijn 4 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Otermans, Jan
/ Schaeks, Jos Bouwerwei 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Bakker, Nico
/ Majcherek, Martin D'r Bok 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Jansen, Roel
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 3 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Koch, Huub
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Geurts, Goswin
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Hitters, Chris
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Magermans, Donny
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Wierts, Rick
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Magermans, Donny White Horse 2 |
Sandor, Anita
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Heuvel van de, Bert
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Vermeer, Albert
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Heuvel van de, Bert
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Thimister, Roy
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Gustin, Jo
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Wintjens, Ben White Horse 2 |
Abrahams, Maurice
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Smeets, Nico
/ Maassen, Jurgen D'r Koffereck 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Simons, Veerle
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Laumeyer, Frank
/ Kohnen, Roderique D'r Koffereck 2 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Zenden, Timo
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Linden van der, Richard
/ Janssen, Jack Star Club 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Beumers, Stef White Horse 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Borgharen 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Bollerman, Ben
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Frijns, Vivian
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Leise, Mark
/ Vilters, Lars Scherp Vor 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Verlies |
29.12.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Poelmans, John
/ Biesmans, Karel Amicitia 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Boumans, Roger
/ Leise, Mark Scherp Vor 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Wijnants, Patrick
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Frijns, Vivian
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Ven, van de, Michel
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Bakker, Nico
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Weyden, Nicky
/ Nollgen, Martin Bluff |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Kochen, Theo
/ Weygerse, Frans Gemütliche Eck |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Ghijsen, Jean
/ Linden van der, Richard Star Club 2 |
Gelijkspel |
24.03.2017 ZOH Beker tweede klasse Halve finale |
Goessens, Renate
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Gustin, Jo
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 2A 20. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook |
Verlies |
17.02.2017 ZOH 2A 19. Speeldag |
Heuvel van de, Bert
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Korver, Emile
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Bakker, Nico
/ Lonussen, Anky D'r Bok 4 |
Verlies |
03.02.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Goessens, Renate
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Scholte, Ricky
/ Trommels, Jeremy Carboon 2 |
Winst |