Speler > Hodiamont, Leon |
---|
Hodiamont, Leon |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Halfweg |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 53361 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 39 | 289 |
Pro | 12 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Semi-Pro | 39 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 49 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 19 |
Bondskoppel Kampioenschappen | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 19.12.2014 | 3 | 3 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 49 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 17 | 91 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 9 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 2 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 1 | 12 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 19 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 22 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 5 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 4 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 1 | 92 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 5 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 2 | 11 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 24 | 42 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 5 | 22 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 5 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
A Gen Baan | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
A gen Baan | Zomercompetitie poule A, ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
Der Bergbock | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Der Bergbock 2 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Der Bergbock 2 | ZOH 2A |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
Allemanscafe 2 |
Horen, van, Erik
Marma bar |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
Allemanscafe 2 |
Mulder, Niels
VTV |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Kessel, van, Ties
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Donkers, Jan
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Verlies |
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Kessel, van, Ties
/ Koonings, Jeroen OJA Koen |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Joosten, Harry
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verlies |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Verlies |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Verlies |
08.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
08.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Verlies |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verlies |
23.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Gerrits, Bart
/ Roo Ares, Eligio D'n Hap |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Fleuren, Tom
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Fleuren, Tom
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Coolen, Tahnee
/ Warmerdam, Chris Barkeet Helmond |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Coolen, Tahnee
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Donkers, Jan
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Berne,van, Pierre
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verlies |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Horen, van, Jack
/ Horen, van, Erik TVC Marmabar |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Verlies |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Veijfeijken, van, Rob
/ Verhallen, Peer OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Koonings, Jeroen
/ Verhoeven, Bart OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Verhallen, Peer OJA Dzyan |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Winst |
15.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Gossing, Bertad
/ Roo Ares, Eligio D'n Hap |
Winst |
15.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijnhoven, Guus Halfweg |
Gossing, Bertad
/ Gerrits, Albert D'n Hap |
Winst |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Fleuren, Tom
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Verlies |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Veijfeijken, van, Rob
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Donkers, Jan OJA Dzyan |
Verlies |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Baggermans, Dirk
/ Bree, van, Rob Vertierke |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Rosmalen, van, Berry
/ Verlijsdonk, Jan Vertierke |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Mansvelder, Marijn
/ Rosmalen, van, Berry Vertierke |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Botden, Floris Halfweg |
Koonings, Jeroen
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Koonings, Jeroen
/ Verhoeven, Bart OJA Koen |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Botden, Floris
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Fleuren, Tom
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Dzyan |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Berne,van, Pierre
/ Donkers, Jan OJA Dzyan |
Verlies |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Brouwer, de, Koen
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Dzyan |
Winst |
10.12.2022 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Verlies |
10.12.2022 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
van de Koelen, Roy
/ Abbasi, Mehdi VTV |
Verlies |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Winst |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Botden, Floris Halfweg |
Verschuuren, Huub
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Verlies |
25.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Verschuuren, Huub
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Baggermans, Dirk
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Baggermans, Dirk
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
/ Verhoeven, Bart OJA Koen |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Botden, Floris
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
van de Rijt, Sander
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Verlies |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Verhoeven, Flits
/ Konings, Jeroen OJA Koen |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Moors, Mike
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Verlies |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Botden, Floris Halfweg |
Joosten, Harry
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Verlies |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Horen, van, Erik
/ Weijer, van de, Richard Marma bar |
Verlies |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Marma bar |
Winst |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Verlies |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry Marma bar |
Winst |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Joosten, Harry
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Winst |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Winst |
06.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Mulder, Niels
/ Abbasi, Mehdi VTV |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Haver, Marc
/ Mulder, Niels VTV |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Renwarin, Isaac
/ Haesen, Ronald Lokaal 42 |
Winst |
07.02.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
07.02.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Vissers, Erik
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Verlies |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Verlies |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Vromen, Dzyan
/ Keunen, Leroy OJA Dzyan |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Veijfeijken, van, Rob
/ Barten, Eric OJA Dzyan |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Barten, Eric
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Mansvelder, Marijn
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Baggermans, Dirk
/ Verlijsdonk, Jan Vertierke |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Baggermans, Dirk
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Zoggel, van, Daniel
/ Brouwer, de, Koen OJA Koen |
Winst |
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Bergkamp, Gijs
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Donkers, Jan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Spierings, Arnando
/ Smetsers, Wim De Boemel |
Verlies |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Verlies |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Kroon, Rene
/ Smetsers, Wim De Boemel |
Verlies |