Speler > Mols, Mat |
---|
Mols, Mat |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 977 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 3 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Boskai 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2020-2021 | |
De Pitsers 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Pitsers 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Pitsers 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Pitsers 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Pitsers | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Pitsers | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
2014-2015 | |
Ammezasie | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Ammezasie | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Star Club 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Star Club 2 | 1A |
Star Club 1 | 1B |
2010-2011 | |
Star club 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Star Club 3 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Voorwald, Ronald
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Leonard, Chris
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Moonen, Bjorn
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Vanhommerig, Frank
/ Theeuwen, Jelle Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Voorwald, Ronald
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Jacquemont, Jos
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Glezer, Marcel
/ Rembosz, Men De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Mols, Mat
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Pereboom, Herman
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Meessen, Alexander
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Linden van de, Rob
/ Otten, Thijs De Poart 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Otten, Thijs
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Vanhommerig, Marcel
/ Keularts, Peter Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Martinali, Jeffrey
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Sassen, Roland
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Mols, Mat
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Bonten, Wiel Der Bergbock 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Hermans, Harley
/ Jansen, Joey De Paardestal 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Smeets, Leon
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Duchateau, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Klinkenberg, Bjorn
/ Bonten, Wiel Der Bergbock 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Cruts, Andrew
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Engelberts, Jos
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Tummers, Harald
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Aussems, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Mols, Mat
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Sandor, Anita
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Paulissen, Jos
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Domen, Ruud
/ Beuken, Maik D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Aussems, Emiel
/ Haurissa, Emrys Proosd 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Wouters, Maurice
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Hermans, Jos
/ Broek van den, Jo 't Lamke 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Basten, Hans
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Houben, Ron
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Duchateau, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers 1 |
Bartels, Danny
/ Franssen, Ties De Capucijn 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Aussems, Emiel
/ Haurissa, Emrys Proosd 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Janssen, Griffin
/ Starren, Roland Dat Boys 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Gelijkspel |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Dijk van, Arnold
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Bruijnen, Sjaak
/ Franssen, Mark Da Capo |
Winst |
14.04.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Duchateau, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers |
Van Sint Feijth, Charon
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Hameleers, Darco
/ Essers, Ron Beat Boys |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Winst |
17.03.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Gelijkspel |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys |
Winst |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Duchateau, Jo
/ Mols, Mat De Pitsers |
Berben, Vivian
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Winst |