Speler > Leonard, Chris |
---|
Leonard, Chris |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 4077 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 46 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 38 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 144 | 174 |
Semi-Pro | 36 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 46 | 103 |
2010-2011 | ||
Rookies | 3 | 13 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 67 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 49 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 5 | 22 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 9 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 73 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 13 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 9 | 13 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 22 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Semi Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 5 | 13 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 53 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 25 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 90 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 17 | 32 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 5 | 16 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 19 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Semi-Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 26 | 42 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 3 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 9 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Semi-Pro | Za., 08.06.2013 | 5 | 10 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 37 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Semi-Pro | Za., 18.05.2013 | 5 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 9 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 14.12.2012 | 5 | 5 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Semi-Pro | Za., 22.09.2012 | 5 | 8 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 5 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 17 | 22 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 24.03.2012 | 9 | 9 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 17 | 24 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 17.03.2012 | 9 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 33 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 9 | 19 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Rookies | Za., 23.04.2011 | 5 | 16 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Rookies | Za., 16.04.2011 | 3 | 6 |
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Za., 08.01.2011 | 1 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
De Bekker 2 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
De Bekker 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 3 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Napoleon | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Napoleon | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Napoleon 1 | Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A |
Napoleon | Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Napoleon | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
Napoleon 1 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Juliana 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
Napoleon | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
Juliana 1 | 1A |
2010-2011 | |
Juliana | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
05.04.2024 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Houben, Michael
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Gouw, Kevin
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Vincken, Vincent
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Schenk, Emiel
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Tummers, Harald
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Gelijkspel |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Stitzinger, Frank
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Houben, Michael
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Nacken, Ton
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Meessen, Alexander
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Starren, Amber
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Theunissen, Huub
/ Steenbakkers, Glenn Beat Boys 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Adriolo, Karl
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Schillings, Jurgen
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Starren, Amber
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Frusch, Jos
/ Kempen, van, Ruud De Poart 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Franssen, Ties
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Blees, Jozef
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Dingena, Donny
/ Hermans, Angelo 't Lamke 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Geurts, May
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Dassen, Dave
/ Demmers, Robert Proosd 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Moonen, Bjorn
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Mennens, Dion
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Visser, Leo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Aussems, Menno
/ Aussems, Emiel Proosd 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
05.05.2017 Ere Afdeling 18. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske |
Verlies |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Leonard, Chris Napoleon |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart |
Verlies |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Smeets, Maurice
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Verlies |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Hendriks, Hub
/ Nowottka, Tim De Bekker 1 |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
30.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Swelsen, Jan Peter
/ Willems, Sander 't Weverke |
Verlies |
16.12.2016 Ere Afdeling 9. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Camp op den, Tim
/ Sijben, John 't Heukske |
Verlies |
18.11.2016 Ere Afdeling 8. Speeldag |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Wintjens, Nick
/ Nijsten, Marco Oost Eijsden |
Winst |
04.11.2016 Ere Afdeling 6. Speeldag |
Pauly, Jeroen
/ Leonard, Chris Napoleon |
Broek, Op 't, Dennis
/ Evans, David De Poart |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Hermans, Angelo
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Winst |
07.10.2016 Ere Afdeling 4. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn Napoleon |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles |
Winst |
30.09.2016 Ere Afdeling 3. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Leonard, Chris Napoleon |
Hendriks, Hub
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Winst |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris Napoleon |
Visser de, Ton
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Winst |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn Napoleon |
Thorissen, Jack
/ Vos, Wim De Kroeg 1 |
Verlies |
29.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 7. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Pauly, Jeroen Napoleon |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde TVC The Eagles |
Verlies |
29.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 7. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Pauly, Jeroen Napoleon |
Derhaag, Thei
/ Bremmers, Ger TVC The Eagles |
Gelijkspel |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Hacking, Xavier
/ Leonard, Chris Napoleon |
Ben van der, Pascal
/ Eurelings, Pascal Kicker Dream-Boys |
Winst |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Lemmens, Jim
/ Slegers, Luvic Kicker Dream-Boys |
Gelijkspel |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie Kicker Dream-Boys |
Verlies |
24.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Schmitz, Sven Napoleon |
Bergman, Pieter
/ Marks, Rene TVC The Eagles |
Verlies |
24.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 2. Speeldag |
Leonard, Chris
/ Schmitz, Sven Napoleon |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos TVC The Eagles |
Winst |