Speler > Bogaert van, Frans |
---|
Bogaert van, Frans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54867 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Proosd 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Proosd | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Proosd | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Haciënda | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Hacienda | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Hacienda 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Hacienda 2 | 1B |
2010-2011 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Smeets, Michel
/ Meegen van, Marcel Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Wings, Paul Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Karzick, Jurgen
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Meijers, Patrick
/ Driessen, Peter De Poart 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Braakhuis, Marc
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Straube, Rick
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Dirix, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Mortel van de, Bas
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Voorst van, Jo
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Dassen, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Dirix, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Peters, Roger
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Kremer, Geert
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Dassen, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Houben, Ron
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Ritzen, Harry
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Peters, Roger
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Breemen, Tony
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Bouhamed, Karim
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Habets, John
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Wouters, Jean
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Penders, Jo 't Brook 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Bartels, Reggie
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Hessels, Roland
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Locorotondo, Franco
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Koffereck 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Poelmans, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Engelberts, Wesley
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lamke 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Vincken, Vincent
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Gelissen, Sandro
/ Laudy, Carl De Bekker 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Lonussen, Gert-Jan
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Geurts, May
/ Lennertz, Bianca Der Busch 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Domen, Frank
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Thomas, Tom
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Aarts, Jan
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Habets, Roy Proosd 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Aussems, Gino Proosd 1 |
Dingena, Donny
/ Brands, Irma 't Lamke 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Demmers, Robert Proosd 1 |
Voorst van, Jo
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Aussems, Emiel
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Franssen, Roger Proosd 1 |
Driessen, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Willems, Iris
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Demmers, Robert
/ Bogaert van, Frans Proosd |
Paulissen, Jos
/ Prickaerts, Niels Da Capo |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Demmers, Robert
/ Bogaert van, Frans Proosd |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Winst |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Verlies |