Speler > Paffen, Jo |
---|
Paffen, Jo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Im Weissen Rossl |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53409 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 70 | 147 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 21 | 51 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Im Weissen Rossl 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Oud Zumpelveld | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Oud Zumpelveld | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
Oud Zumpelveld 1 | ZOH 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Mertens, Ralf
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Mertens, Ralf
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Ben van der, Pascal
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Spijkers, John
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Gerrekens, Hub
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bisscheroux, Jos
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic Heukske 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Huntjens, May
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Lardinois, Erik
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Partouns, Harry
/ Mulken van, David Eijsden 2 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Geurts, Sjaak
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Conjour, Thei
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Voorst van, Jo
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Pelzer, Dave
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Dupont, Jef
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Bertrand, Birgit
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Vanhommerig, Marcel
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Feijs, Egbert
/ Wintjens, Nick Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Arts, Jan
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Vanhommerig, Marcel
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Andriolo, Ralph
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Duckers, Marco
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Voorst van, Jo
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Mols, Maureen
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Fraats, Farri
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Lahaye, Leroy
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Ropers, Harry
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Kokelkoren, Jacques
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Thieme, Ferry
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Engelberts, Wesley
/ Claessen, Johan Der Bergbock 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Habets, Ivo
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Knops, Andre
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Lamberts, Ger
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Bohland, Tom / Souren, Hasso | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Peters, Roger / Wolters, Louis | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale Extra ronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Vanhingel, Dominic / Vanhingel, Herman | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Smit, Marcel / Starren, Elroy | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale Extra ronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Aarts, Philip / Woug van de, Willy | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Breemen, Tony / Leerschen, Hans | Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Groll, Jens Smidter Boys 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Voncken, Frans
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |