Speler > Kerckhoffs, Niels |
---|
Kerckhoffs, Niels |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11173 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 51 | 73 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 17 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | 2e klasse | Vr., 29.03.2024 | 5 | 6 | |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 64 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 22 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 3 | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Bekker 4 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Bekker 5 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 5 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2012-2013 | |
De Bekker 5 | 1A |
2011-2012 | |
Havantia | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice | Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice | Seetsen, Menno / Abels, Twan | Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Habets, John
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Otermans, Andre
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Gelijkspel |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Habets, John
/ Habets, Ivo 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Senden, Leonie
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice Ricky's Pub 3 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Hendriks, Krit
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Berk, van den, Richard
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Laurens, Wiel
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Spronck, Tim
/ Imrei, Gabor Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Dijk van, Steven
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Lejeune, Marco
/ Manders, Kai Da Capo 2 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Partouns, Mitchell
/ Caris, Paul Boskai 4 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Dierks, Fabienne
/ Lankhorst, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Kesselaer, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
20.02.2020 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Dassen, Marc
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Stams, Huub
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Aarts, Jan
/ Bartels, Reggie De Pitsers 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Lenssen, John
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Rembosz, Men
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Jamin, Dennis
/ Mounadi, Salah Da Capo 2 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Dingena, Johan
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Gielis, Chris
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Schoonens, Peter
/ Wijlaars, Martin De Sport 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Hey de, Huub
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Kollard, Kristy De Bekker 3 |
Muyrers, Hans
/ Zenden, John D'r Koffereck 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Otermans, Jan
/ Severins, Jo Bouwerwei 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Havere van, Francois
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Nijsters, Ellis
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Smolenaers, Bart
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Gelijkspel |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Hassing, Jan
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Maassen, Jurgen
/ Vanaschen, Robin D'r Koffereck 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Klaassens, Mandy
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Schutt, Janine
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |