Speler > Braakhuis, Marc |
---|
Braakhuis, Marc |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Kokerel |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1308 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Rookie | 9 | 49 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Rookie | 8 | 82 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Rookies | 1 | 71 |
2012-2013 | ||
Open | 144 | 174 |
Rookies | 4 | 45 |
2011-2012 | ||
Open | 148 | 196 |
Rookies | 13 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 22 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 17 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 29 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 02.01.2016 | 3 | 7 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 25 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 4 | 12 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 27 | 38 |
White Horse | Eijsden | Rookie Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 9 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 94 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 17 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 24 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 17 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Rookie Dubbel | Za., 14.03.2015 | 3 | 8 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 49 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Rookie Dubbel | Za., 28.02.2015 | 3 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 42 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 4 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 17 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 17 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 3 | 14 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 65 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 18 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 20 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 17 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Rookie Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 14 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie dubbel | Vr., 18.04.2014 | 5 | 9 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 64 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 33 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 33 | 40 |
White Horse | White Horse | Rookie dubbel | Za., 12.04.2014 | 2 | 6 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 32 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Rookie Dubbel | Za., 05.04.2014 | 1 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 54 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 49 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 3 | 5 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookies | Vr., 13.12.2013 | 1 | 11 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 76 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 17 | 32 |
Star Club | Meerssen | Rookie Dubbel | Za., 30.11.2013 | 3 | 12 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 15 | 46 |
2012-2013 | |||||
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 24 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 17 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Rookies | Za., 18.05.2013 | 5 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 29.03.2013 | 4 | 9 |
White horse | Eijsden | Rookie | Za., 23.03.2013 | 1 | 8 |
Winterkampioenschappen | Stein | Rookie | Vr., 14.12.2012 | 3 | 6 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 17 | 24 |
Star Club | Meerssen | Rookies | Za., 14.04.2012 | 2 | 10 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 06.04.2012 | 5 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 17 | 24 |
White horse | Eijsden | Rookies | Za., 17.03.2012 | 3 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Kokerel 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Op de Bosch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Star Club 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Star Club 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Time Out | Zomercompetitie 2016 Poule D |
Star Club 1 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Star Club 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Star Club 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
Star Club 3 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
Star Club 2/3 | Challenge Cup poule B1, Challenge Cup Finale |
Star Club | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Star Club 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Star Club 2 | 1A |
Star Club 1 | 1B |
2010-2011 | |
Star club 1 | Overgangs klasse |
Star Club 2 | 1A |
2009-2010 | |
Star Club 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Max, Joep
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Goessens, Renate
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
19.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Frusch, Jos
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Sintzen, Kai
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Coenen, Lerau
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Wolters, Louis
/ Stevens, Ralph A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Stitzinger, Mat
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Coenen, Lerau
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Senden, Dave
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Kerckhoffs, Michael Op de Bosch 1 |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Bree van, Ton
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Bovens, Hennie
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Aussems, Jo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Aussems, Jo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Wolters, Louis
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lemmens, Dave
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Aussems, Jo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Theunissen, Melvin
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Camp op den, Michel
/ Frenken, Bert De Bekker 3 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Driessen, Giel
/ Vermeer, Ronald Amicitia 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Peters, Youri
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meessen, Klaudia
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Seuren, Dave
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Warnier, Stefan
/ Goessens, Mark De Sjmied 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Larik, Floortje
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Calvia, Angelo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Lange, Klaus
/ Dijk van, Steven De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Aarts, Jan
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Sijen, Ad
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Thomas, Tom
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Meessen, Klaudia
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Magnee, Bert Star Club 1 |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Eulink, Albertus
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Camps, Jordi
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Karzick, Jurgen
/ Schmitz, Wiel D'r Prick 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bartholomeus, Huub Star Club 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Pantus, Bart
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Stevens, Ralph
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Kerckhoffs, Michael
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Schokker, Ramon
/ Niese, Lucien D'r Aowe Kino |
Winst |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Magnee, Bert
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Severins, Jo
/ Vreuls, Pascal D'r Springbron 2 |
Winst |
10.02.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Magnee, Bert Star Club 1 |
Hoekstra, Jacob
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker eerste klasse 2. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Camps, Jordi
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 1A 16. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Bosch, Edwin
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1A 15. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Smeets, Jo
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino |
Winst |
06.01.2017 ZOH 1A 14. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Herberichs, Sander
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
09.12.2016 ZOH 1A 10. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.12.2016 ZOH 1A 12. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Mulken van, David
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Winst |
25.11.2016 ZOH 1A 11. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Muller, Jeffrey
/ Schadlich, Horst D'r Springbron 2 |
Winst |
04.11.2016 ZOH 1A 9. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
14.10.2016 ZOH 1A 8. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Eggen, Bert
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 1A 7. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Buss, Bernd
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Winst |
30.09.2016 ZOH 1A 6. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Koll, Mark
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Winst |
16.09.2016 ZOH 1A 4. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Winst |
09.09.2016 ZOH 1A 3. Speeldag |
Ummels, Jan
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Seuren, Dave
/ Maas, Danny De Sjmied |
Verlies |
02.09.2016 ZOH 1A 2. Speeldag |
Dierx, Wim
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Bergwanger, Walter
/ Lechner, Ger D'r Springbron 2 |
Winst |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Bartholomeus, Huub
/ Braakhuis, Marc Star Club 1 |
Loomans, Henk
/ Loomans, Armand 't Lamke |
Verlies |
29.04.2016 Eerste Klasse 21. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Pinxt, Patrick
/ Jeurissen, Rob White horse 1 |
Gelijkspel |
22.04.2016 Eerste Klasse 20. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Star Club 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
15.04.2016 Eerste Klasse 19. Speeldag |
Braakhuis, Marc
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Jansen, Danny
/ Stassen, Rob De Greune Mert |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Braakhuis, Marc
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Dassen, Raymond / Lebon, Dave | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Jansen, Danny / Schmitz, Sven | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Ubags, Gino / Zenden, Wesley | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Coelingh, Martijn / Snippe, Rogier | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Kollard, Kristy / Dijk van, Jim | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael | Stevens, Ralph / Pynoo, Brecht | Verlies |