Speler > Leimbergen, Albert |
---|
Leimbergen, Albert |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Gitano Boys |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30021 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 144 | 160 |
2017-2018 | ||
Heren | 30 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 95 | 118 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
Haarlem Open Doubles | Haarlem | Open Dubbel | Za., 18.03.2023 | 13 | 22 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 37 | 55 |
ITSF Pro Tour | Amsterdam | Open Dubbel | Za., 21.10.2017 | 19 | 34 |
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 11 | 23 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Gitano Boys | TBNL Competitie |
2017-2018 | |
Soccer Boys | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Verhoeven, Bart
OJA Dzyan |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Joosten, Harry
TVC Marmabar |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verlies |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Kroon, Rene
't Spitje |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Vissers, Erik
WvO Leon |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Donkers, Jan
OJA Koen |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond |
Verlies |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
van Heeswijk, Gido
WvO Ton |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Peeters, Roy
Mancave De Kweker |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Bennenbroek, Jhon
Vertierke |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Verhoeven, Bart
OJA Dzyan |
Winst |
26.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Leimbergen, Albert
D'n Hap |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
van Ree, Robin
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Zoggel, van, Daniel
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Verlies |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Roo Ares, Eligio
/ Gerrits, Wim D'n Hap |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kuipers, Benji
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Roo Ares, Eligio
/ Diaz Fernandez, Jose D'n Hap |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Horen, van, Jack
/ Arts, Paul TVC Marmabar |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
van der Velden, Frank
/ Arts, Paul TVC Marmabar |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Kessels, Ralph
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Hodiamont, Leon
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Smetsers, Wim
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Sengers, Leon
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Verlies |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Kessel, van, Ties
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verhoeven, Koen
/ Berne,van, Pierre OJA Koen |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Winst |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Kornips, Frans
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
van Heeswijk, Gido
/ De Kuster, Ton WvO Ton |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Kuipers, Benji Gitano Boys |
Aben, Jelle
/ Overmars, John Mancave De Kweker |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Overmars, John
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Mansvelder, Marijn
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Bennenbroek, Jhon
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Brouwer, de, Koen
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
26.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Klotz, Remy
/ Gerrits, Wim D'n Hap |
Winst |
26.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Gerrits, Bart
/ Gerrits, Wim D'n Hap |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Weijer, van de, Richard
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel | Mathot, Niels / Csiszer, Szabolcs | Verlies |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel | Maerki, Joerg / Krop, Jeffrey | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel | Stijkel, Gilles / Van Tilburg, stanley | Verlies |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel | Dijk van, Steven / Czako, Gabor | Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Winst |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Winst |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Visser de, Ton Frappant |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Visser de, Ton Frappant |
Winst |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Bergmans, Eric Frappant |
Winst |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Winst |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
21.10.2017 ITSF Pro Tour Achtste finale Extra ronde |
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel | Gelissen, Michelle / Klunder, Roger | Winst |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Mol, de, Jan
/ Graaf, de, Sjon Frappant |
Verlies |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Visser de, Ton Frappant |
Winst |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Mol, de, Jan
/ Visser de, Ton Frappant |
Verlies |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Graaf, de, Sjon
/ Janssen, Polly Frappant |
Verlies |
20.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Janssen, Polly Frappant |
Verlies |
20.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
20.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Mol, de, Jan
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Verlies |
20.04.2017 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
17.03.2017 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Verlies |
17.03.2017 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
17.03.2017 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
17.03.2017 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
23.02.2017 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
10.02.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Allemanscafe |
Verlies |
10.02.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Verlies |
10.02.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Verlies |
10.02.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Jack
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe |
Verlies |
19.01.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Janssen, Polly Frappant |
Verlies |
19.01.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
19.01.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
19.01.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
14.12.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
14.12.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
14.12.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
14.12.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
02.12.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Maes, Michael
/ Turnhout, van, Rogier Tribunaal |
Verlies |
02.12.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Schriek, Don
/ Vissers, Erik Tribunaal |
Verlies |
02.12.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Maes, Michael
/ Schriek, Don Tribunaal |
Verlies |
02.12.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Turnhout, van, Rogier
/ Vissers, Erik Tribunaal |
Verlies |
15.11.2016 SBN Eerste klasse 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
15.11.2016 SBN Eerste klasse 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Visser, de, Joris
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
15.11.2016 SBN Eerste klasse 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
15.11.2016 SBN Eerste klasse 4. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
03.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
03.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |