Speler > Vissers, Erik |
---|
Vissers, Erik |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Verenigingen: |
The Outlaws Willem van Oranje |
Organisatie: |
SBN TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30020 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 62 | 87 |
2023 | ||
Open dubbel | 76 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 80 | 82 |
2020-2021 | ||
Heren enkel | 30 | 33 |
2019 | ||
Heren dubbel | 61 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 68 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren | 52 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 61 | 118 |
Heren classic | 167 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 21 | 39 |
2023 | |||||
Amersfoort Open Doubles | Eemcafé Amersfoort | Open Dubbel | Za., 21.01.2023 | 2 | 33 |
2022 | |||||
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 31 | 34 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Open Singles | Cues & Darts, Tilburg | Open Enkel | Za., 21.08.2021 | 18 | 23 |
2019 | |||||
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 18 | 44 |
2018 | |||||
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Classic Dubbel | Za., 06.10.2018 | 13 | 22 |
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Open Dubbel | Za., 06.10.2018 | 17 | 21 |
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 10 | 14 |
Open Dubbel | Cafe Dingus | Open Dubbel | Za., 14.04.2018 | 18 | 20 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 50 | 55 |
2016-2017 | |||||
Club Foos Open Enkel | De Keet - Amsterdam | Open Enkel | Za., 06.05.2017 | 10 | 15 |
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 36 | 30 |
Club Foos Open Singles | De Keet - Amsterdam | Open Singles | Za., 01.04.2017 | 9 | 23 |
Club Foos Open Singles | De Keet - Amsterdam | Open Singles | Za., 04.03.2017 | 9 | 29 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
WvO Leon | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Willem van Oranje | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
The Outlaws | TBNL Eerste Klasse |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
All-Out | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
The Outlaws | TBNL Eerste Klasse |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
Tribunaal | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Tribunaal | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vissers, Erik
WvO Leon |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
WvO Leon |
Smetsers, Wim
't Spitje |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Vissers, Erik
WvO Leon |
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
Halfweg |
Verlies |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Spierings, Arnando
't Spitje |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Verlies |
18.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
OJA Dzyan |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Mulder, Niels
VTV |
Winst |
21.08.2021 Tilburg Open Singles 8. Ronde Voorronde |
Vissers, Erik | Nijmeijer, Lianne | Winst |
21.08.2021 Tilburg Open Singles 4. Ronde Voorronde |
Vissers, Erik | Dijk van, Joey | Verlies |
21.08.2021 Tilburg Open Singles Kwart finale Extra ronde |
Vissers, Erik | Standaert, Christophe | Verlies |
21.08.2021 Tilburg Open Singles 2. Ronde Voorronde |
Vissers, Erik | Graaf, de, Sjon | Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 2 |
Verlies |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Keunen, Leroy
OJA Dzyan |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Kroon, Rene
De Boemel |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
Marma bar |
Verlies |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vissers, Erik
Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
OJA Koen |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Kessels, Ralph
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Achtste finale Extra ronde |
Kamps, Roger / Vissers, Erik | Miranda, Brenn / Noben, Jarne | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 2. Ronde Voorronde |
Kamps, Roger / Vissers, Erik | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 1. Ronde Voorronde |
Kamps, Roger / Vissers, Erik | van Heeswijk, Lorens / Zhang, Tjing | Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Adhien, Brian
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Verlies |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Verlies |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Leimbergen, Albert
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik WvO Leon |
van der Velden, Frank
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Verlies |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Overmars, John
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Aben, Jelle
/ Overmars, John Mancave De Kweker |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Pelt, van, Frank WvO Leon |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Mortel, van de, Harry
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Gerrits, Bart
/ Gerrits, Albert D'n Hap |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Klotz, Remy
/ Gerrits, Albert D'n Hap |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
De Kuster, Ton
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
De Kuster, Ton
/ van Heeswijk, Gido WvO Ton |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Horen, van, Erik TVC Marmabar |
Winst |
26.05.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
van Heeswijk, Gido
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Horen, van, Erik TVC Marmabar |
Verlies |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Troisfontaine, Roy
/ Botden, Floris Halfweg |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Botden, Floris
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
/ Barten, Eric OJA Dzyan |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Vissers, Erik
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Dzyan |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Vromen, Dzyan
/ Barten, Eric OJA Dzyan |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Coolen, Tahnee
/ Verschuuren, Huub OJA Lokaal |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Coolen, Tahnee
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Winst |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles Finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Verlies |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Lorrie, Leslie / Nijmeijer, Lianne | Winst |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Van Der Meer, Anne Jan / Krop, Jeffrey | Winst |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Czako, Gabor / Czako, Viktor | Winst |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Dijk van, Steven / Jansen, Danny | Winst |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Verlies |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verlies |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Kerkhof, van de, Rens
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
van Heeswijk, Gido
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Troisfontaine, Roy
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
18.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Spijkerman, Benny Willem van Oranje |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
18.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Spijkerman, Benny Willem van Oranje |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Donkers, Jan OJA Dzyan |
Verlies |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Wijlick, van, Sjeer
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Mulder, Niels
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Aben, Jelle
/ Abbasi, Mehdi VTV |
Verlies |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Vaassen, Ad The Outlaws |
Bilsum, van, Fastert
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Maes, Michael The Outlaws |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Otten, Yuri
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Roodhorst, Emile
/ Verbruggen, Robert Oventje |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Verlies |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Nabuurs, Jeroen
/ Verbruggen, Robert Oventje |
Winst |
07.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Roodhorst, Emile
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winters, Sander
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Verhallen, Peer
/ Keunen, Leroy OJA Dzyan |
Winst |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Broek, van de, Harm
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Vromen, Dzyan
/ Keunen, Leroy OJA Dzyan |
Winst |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Caris, Roel
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Winst |
21.12.2019 NTVB PRO Tour 2019 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Moonen, Mike / Prickaerts, Niels | Verlies |
21.12.2019 NTVB PRO Tour 2019 3. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Slegers, Luvic / Goffin, Jos | Winst |
21.12.2019 NTVB PRO Tour 2019 2. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik | Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato | Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Marma bar |
Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Marma bar |
Verlies |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Zoggel, van, Daniel
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Heuvel, van den, Chiel
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Sijkens, Peter
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Eijndhoven, van, Eric
/ Heuvel, van den, Chiel Oranjebar |
Winst |
15.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Janssen, Polly
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Mol, de, Jan
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Verlies |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Janssen, Polly
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Verlies |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Voort, van de, Jos
/ Mol, de, Jan Oventje |
Verlies |
30.10.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Roodhorst, Emile
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Verlies |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Winst |