Speler > Delft van, Bram |
---|
Delft van, Bram |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Oude Heide |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54012 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3e klasse |
2019-2020 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Oude heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Oude Heide 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse |
Oude Heide 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Oude Heide 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Geurts, May
/ Degens, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gerrekens, Hub
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Knubben, Jefke
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Zanders, Peter
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Bovens, Jo
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Heinen, Raymond
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Nievelstein, Patrick
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Lehmann, Dietmar
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
London, Roger
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Sijen, Ad
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Cox, Jonas
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Senden, Leonie
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Schoonens, Peter
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Csiszer, Szabolcs
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Mey, Eric
/ Delft van, Bram Oude Heide 1 |
Ritchi, John
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Goritzer, Pascal
/ Jacobs, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Spronck, Tim
/ Imrei, Gabor Carboon 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Wijhe van, Jules
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Wouters, Wim
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Stalmans, Sandra
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 2 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Lejeune, Marco
/ Jamin, Dennis Da Capo 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Sangers, Rene
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Broek, van de, Perry
/ Caris, Paul Boskai 4 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Adriolo, Karl
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Kesselaer, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Leerschen, Hans
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Goffin, Jos
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Geurts, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Thijssen, Theo
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bosch, Edwin
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Reulings, Micha
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Driessen, Roger
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Dingena, Johan
/ Kerbusch, Arno 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Moes, Naomi
/ Crombach, Daniël D'r Prick 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Walthie, Nicole
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Weide, van der, Bjorn
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Broek van den, Jo
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Bovens, Jo
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
01.06.2018 ZOH 1e klasse A Plaats 13-14 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Gielis, Chris
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |