Speler > Biermans, Piet |
---|
Biermans, Piet |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51446 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
't Graefke | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Graefke | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
De Leeuw 80 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Leeuw 80' 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
De Leeuw 80' 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
De Leeuw 80' 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
t Graefke 1 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
London, Roger
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Berg, Henk
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Czako, Gabor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Wijhe van, Jules
/ Morad, Mimouni Oud Genhei 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Spronck, Dave
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Goritzer, Pascal
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Schaeks, Jos
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Raymond Boskai 4 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Jus, Eddo
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Coumans, Johan
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Mulders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Cruts, Roger
/ Abrahams, Maurice De Sport 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Vandegard, Danischa
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Senden, Jo
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Steinbach, Weiro
/ Klaassens, Mandy De Bekker 3 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Dijk van, Steven
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vandegard, Danischa
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vrolings, John
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Winst |
28.03.2019 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Dorio, Alfredo
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Magermans, Donny
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Franssen, Angelo
/ Zenden, John D'r Koffereck 2 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Hakke, Ton
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Senden, Jo
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Simons, Veerle
/ Nijsters, Ellis Oude Heide 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Keularts, Peter
/ Schlangen, Dennis Bouwerwei 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Senden, Leonie
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 3 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Larik, Remco
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Magermans, Donny
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Hakke, Ton
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Janssen, Jack Star Club 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Peeters, Andy
/ Peeters, Ruud De Sport 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Vanaschen, Robin
/ Haghi, Kasra D'r Koffereck 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Schaeks, Jos
/ Muller, Jeffrey Bouwerwei 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Schoffelen, Ralph
/ Vliet, van, Jeffrey Carboon 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Hendriks, Henk
/ Schoonbrood, Mark Scherp Vor 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 4 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke 1 |
Partouns, Anita
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 2 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke 1 |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Lassauw, Ton
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Poelmans, John
/ Fleuren, Tim Amicitia 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Deswijzen, Huub
/ Bindels, Piet Scherp Vor 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Lebon, Dave
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Locorotondo, Franco
/ Herk van, Theo De Kroeg 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke 1 |
Huibers, Rolf
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Thimister, Roy
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke, Stephan 't Graefke |
Simons, Bianca
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Berk, van den, Richard
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Verlies |
03.03.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Moes, Naomi 't Graefke |
Kochen, Theo
/ Vaessen, Joep Gemütliche Eck |
Verlies |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Lassauw, Ton
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Keizers, Ger
/ Gielis, Chris Dingus 3 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Wetzels, Pascal
/ Franken, Mitch De Bekker |
Gelijkspel |
09.12.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Fleuren, Tim
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
02.12.2016 ZOH 2A 12. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Lonussen, Anky
/ Bakker, Nico D'r Bok 4 |
Verlies |
30.09.2016 ZOH 2A 6. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Coort, Paul
/ Schumans, Jan Carboon 2 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke |
Havere van, Francois
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Verlies |
02.09.2016 ZOH 2A 2. Speeldag |
Lassauw, Ton
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Maes, Nathan
/ Weyden, Nicky Bluff |
Verlies |
26.08.2016 ZOH 2A 1. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Schmitz, Frans
/ Schepper, de, Andre Gemütliche Eck |
Winst |
13.05.2016 ZOH 2A 26. Speeldag |
Coumans, Ellie
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Theunissen, Melvin
/ Schwant, Rudiger Apollo Boys |
Verlies |
06.05.2016 ZOH 2A 25. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Peeters, Andy
/ Coort, Paul Carboon |
Verlies |
29.04.2016 ZOH 2A 24. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Bollerman, Ben
/ Vrolings, Rik D'r Bok 4 |
Verlies |
22.04.2016 ZOH 2A 23. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Gerards, Tammy
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
15.04.2016 ZOH Beker tweede klasse Kwart finale |
Biermans, Piet
/ Coumans, Johan 't Graefke |
Meessen, Marcel
/ Goinga van, Eelze Paniekzaaiers |
Winst |
08.04.2016 ZOH 2A 22. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Kollard, Kristy
/ Somers, Robert Dingus 3 |
Winst |
11.03.2016 ZOH 2A 19. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Schlijper, Marco
/ Curfs, Ger D'r Jeeteberg |
Winst |
04.03.2016 ZOH 2A 18. Speeldag |
Ruijpers, Guy
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Janssen, Danny
/ Janssen, Richard Ejen Bouwerwei |
Verlies |
26.02.2016 ZOH 2A 17. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Lassauw, Ton 't Graefke |
Fleuren, Tim
/ Wolffs, May Amicitia 2 |
Verlies |
19.02.2016 ZOH 2A 16. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Dam, Rene
/ Schoonens, Peter De Sport |
Verlies |
12.02.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Kuipers, Ruud
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Stalmans, Sandra
/ Janssen, Pascal De Kokerel |
Verlies |
29.01.2016 ZOH 2A 15. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Franssen, Marcel
/ Dorenberg, Bas Bluff |
Verlies |
22.01.2016 ZOH 2A 14. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Sulman, Marco
/ Hovens, Robert Paniekzaaiers |
Verlies |
04.12.2015 ZOH 2A 13. Speeldag |
Lassauw, Ton
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Loos, Bryan
/ Schwant, Rudiger Apollo Boys |
Verlies |
20.11.2015 ZOH 2A 12. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Schoffelen, Ralph
/ Ollargiu, Miranda Carboon |
Verlies |
13.11.2015 ZOH 2A 11. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Bakker, Nico
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 4 |
Verlies |
06.11.2015 ZOH 2A 10. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke |
Roeleveld, Sonja
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
23.10.2015 ZOH 2A 8. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Kuipers, Ruud 't Graefke |
Bindels, Piet
/ Deswijzen, Huub Scherp Vor 2 |
Verlies |
16.10.2015 ZOH 2A 7. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Weygerse, Frans
/ Salomon, Leon Gemütliche Eck |
Winst |
09.10.2015 ZOH Beker 1. Ronde |
Lassauw, Ton
/ Biermans, Piet 't Graefke |
Peters, Johnny
/ Michels, Frits Im Weissen Rossl |
Verlies |
02.10.2015 ZOH 2A 6. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Coumans, Ellie 't Graefke |
Roebersen, Ritchy
/ Schaeks, Jos D'r Jeeteberg |
Verlies |