Speler > Kerkhof, van de, Rens |
---|
Kerkhof, van de, Rens |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Verenigingen: |
Halfweg Halfweg |
Organisatie: |
SBN TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30067 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 12 | 87 |
2023 | ||
Open dubbel | 9 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 7 | 82 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 6 | 96 |
Heren classic | 37 | 74 |
Heren enkel | 11 | 33 |
2019 | ||
Heren dubbel | 16 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 16 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren | 15 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 23 | 118 |
Heren classic | 110 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 2 | 39 |
2023 | |||||
NK 2023 | Open Dubbel | Za., 23.09.2023 | 10 | 36 | |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 10 | 45 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 6 | 47 |
Utrecht Open Doubles | Utrecht | Open doubles | Za., 18.02.2023 | 2 | 27 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 3 | 41 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 6 | 42 |
2022 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2022 | CreaDance Stein | Open Dubbel | Za., 24.09.2022 | 2 | 35 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 6 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 5 | 28 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 12 | 34 |
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Classic | Za., 09.10.2021 | 12 | 25 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 09.10.2021 | 7 | 26 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 10.10.2021 | 16 | 29 |
Tilburg Open Singles | Cues & Darts, Tilburg | Open Enkel | Za., 21.08.2021 | 7 | 23 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 6 | 45 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts - Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.07.2020 | 17 | 37 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 7 | 17 |
Amersfoort Open Doubles | Amersfoort | Open Dubbel | Za., 22.02.2020 | 2 | 27 |
TBNL Challenger Open Dubbel | Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.02.2020 | 11 | 29 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 10 | 34 |
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 8 | 18 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 2 | 22 |
Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 08.06.2019 | 5 | 14 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 7 | 18 |
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 4 | 9 |
Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 26.01.2019 | 5 | 25 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | Amsterdam | Open Dubbel | Za., 20.10.2018 | 28 | 52 |
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Classic Dubbel | Za., 06.10.2018 | 6 | 22 |
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Open Dubbel | Za., 06.10.2018 | 5 | 21 |
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 2 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Dubbel | Za., 23.06.2018 | 8 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Enkel | Zo., 24.06.2018 | 22 | 53 |
Open Dubbel | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 24.02.2018 | 3 | 16 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 14 | 55 |
ITSF Pro Tour | Amsterdam | Open Dubbel | Za., 21.10.2017 | 15 | 34 |
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 1 | 23 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 26.08.2017 | 11 | 23 |
ITSF Pro Tour | Heineken Corner Amsterdam | Open Doubles | Za., 17.06.2017 | 18 | 37 |
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 27 | 24 |
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 15 | 30 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Doubles | Za., 18.03.2017 | 5 | 24 |
Club Foos Open Doubles | Amsterdam | Open Doubles | Za., 15.10.2016 | 5 | 20 |
Challenger Prinsenbeek | Pallieter Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 10.09.2016 | 3 | 24 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2023 | |
De Paardestal | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
All-Out | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
't Allegaartje | N.T.L |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
Allemanscafe | SBN Eerste klasse, TBN |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Koonings, Jeroen
OJA Koen |
Winst |
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Kerkhof, van de, Ruud
OJA Koen |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
van der Velden, Frank
TVC Marmabar |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Horen, van, Jack
TVC Marmabar |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Vaassen, Ad
WvO Leon |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
't Spitje |
Winst |
08.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verhoeven, Bart
OJA Dzyan |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Leimbergen, Albert
Gitano Boys |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Wilkes, Angelo
Gitano Boys |
Winst |
23.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Overmars, John
Mancave De Kweker |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Willems, Roger
Mancave De Kweker |
Winst |
20.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
van Heeswijk, Lorens
WvO Ton |
Winst |
20.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
van Heeswijk, Gido
WvO Ton |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Baggermans, Dirk
Vertierke |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Mansvelder, Marijn
Vertierke |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Kerkhof, van de, Ruud
OJA Koen |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Moors, Mike
TVC Marmabar |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
van der Velden, Frank
TVC Marmabar |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Lierop, van, Conn
WvO Leon |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Sengers, Leon
WvO Leon |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
OJA Dzyan |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Wilkes, Angelo
Gitano Boys |
Winst |
15.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap |
Winst |
16.06.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verschuuren, Huub
OJA Lokaal |
Winst |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Fleuren, Tom
Mancave De Kweker! |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Aben, Jelle
VTV |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
't Spitje |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
van der Velden, Frank
TVC Marmabar |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Overmars, John
Mancave De Kweker! |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Adhien, Brian
Willem van Oranje |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
De Kuster, Ton
Willem van Oranje |
Winst |
10.12.2022 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Mulder, Niels
VTV |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Baggermans, Dirk
Vertierke |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verhoeven, Bart
OJA Koen |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
't Spitje |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Horen, van, Jack
TVC Marmabar |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Kessel, van, Ties
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
08.05.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Sengers, Leon
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger Finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Biermans, Yves / Hermans, Twan | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger Halve finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Kwart finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Dijk van, Jeroen / Winters, Sander | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Achtste finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Miranda, Lenne / Noben, Sander | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 5. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 4. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 3. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Miranda, Brenn / Noben, Jarne | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 1. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Kroon, Rene
/ Smetsers, Wim 't Spitje |
Winst |
08.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Brouwer, de, Koen
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
08.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Botden, Floris Halfweg |
Verhoeven, Bart
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Winst |
23.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijnhoven, Guus Halfweg |
Diaz Fernandez, Jose
/ Roo Ares, Eligio D'n Hap |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Fleuren, Tom
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Winst |
20.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
van Heeswijk, Lorens
/ De Kuster, Ton WvO Ton |
Winst |
12.01.2024 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Coolen, Tahnee
/ Warmerdam, Chris Barkeet Helmond |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Botden, Floris Halfweg |
Kaathoven , van, Rene
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Verhoeven, Koen
/ Berne,van, Pierre OJA Koen |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Botden, Floris Halfweg |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Donkers, Jan OJA Koen |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Finale |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Finale |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Biermans, Yves
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Nijmeijer, Lianne
/ Dijk van, Joey Club Foos |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Chamuleau, Raoul
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Graaf, de, Wesley
/ Kerkhof, van de, Rens De Paardestal |
Stoute, Tamara
/ Teschauer, Denise Boofken Rotterdam |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Graaf, de, Wesley
/ Kerkhof, van de, Rens De Paardestal |
Rausch, Johanna
/ Vercaemere, Annelore Boofken Rotterdam |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
de Visscher, Kevin
/ Coenen, Danilo Boofken Rotterdam |
Winst |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Kerkhof, van de, Rens
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Serowy, Katja
/ Rausch, Johanna Boofken Rotterdam |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Brouwer, de, Koen
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Winst |
23.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Verlies |
23.09.2023 NK 2023 6. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Winst |
23.09.2023 NK 2023 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Visser, de, Joris / Camp op den, Shem | Winst |
23.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Jansen, Danny / Kruijer, Sven | Winst |
23.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Meisters, Horst / Baars, Bernd | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Achtste finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Franssen, Jo / van der Plas, Martin | Verlies |
16.06.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Coolen, Tahnee
/ Verschuuren, Huub OJA Lokaal |
Winst |
16.06.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Coolen, Tahnee
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Overmars, John
/ Fleuren, Tom Mancave De Kweker! |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Brouwer, de, Koen
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Haver, Marc
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Haver, Marc
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Biermans, Yves / Mordant, Danielle | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Eerens, Mitch / Coenen, Davy | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Zoggel, van, Daniel
/ Koonings, Jeroen OJA Koen |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Bergkamp, Gijs
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
24.02.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles Finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Jansen, Danny / Dijk van, Steven | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Lagrene, Pancho / Steinbach, Marcel | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Huybrechts, Wendy / Miranda, Lenne | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Czako, Andras / Ollargiu, Miranda | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Halve finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Miranda, Lenne / Miranda, Brenn | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy | Verlies |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Troisfontaine, Roy
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Horen, van, Erik
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Overmars, John
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Czako, Gabor / Czako, Viktor | Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Botden, Floris Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Brouwer, de, Koen
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Dzyan |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Vissers, Erik
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Verlies |
10.12.2022 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Abbasi, Mehdi
/ van de Koelen, Roy VTV |
Winst |
10.12.2022 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Aben, Jelle
/ van de Koelen, Roy VTV |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Baggermans, Dirk
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Botden, Floris
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Verhoeven, Flits
/ Verhoeven, Bart OJA Koen |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Kroon, Rene
/ Smetsers, Wim 't Spitje |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Dost, Mark / Hermans, Twan | Verlies |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Halve finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Roodhorst, Emile / Starren, Amber | Winst |
24.09.2022 Nederlandse Kampioenschappen 2022 Achtste finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Graaf, de, Sjon / Vaessen, Peter | Winst |