Speler > Heesakkers, Emiel |
---|
Heesakkers, Emiel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Gitano Boys |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30022 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 113 | 160 |
2017-2018 | ||
Heren | 52 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 57 | 118 |
Heren classic | 154 | 187 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
Haarlem Open Doubles | Haarlem | Open Dubbel | Za., 18.03.2023 | 9 | 22 |
Utrecht Open Doubles | Utrecht | Open doubles | Za., 18.02.2023 | 17 | 27 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 26 | 41 |
2018 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Enkel | Zo., 24.06.2018 | 56 | 53 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 53 | 55 |
1e TBNL Challenger | De Boemel - Mierlo | Open Dubbel | Za., 23.09.2017 | 8 | 23 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 26.08.2017 | 15 | 23 |
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 44 | 30 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Doubles | Za., 18.03.2017 | 17 | 24 |
ITSF Pro Tour - Rotterdam | Poolcentrum Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 26.11.2016 | 33 | 45 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 19.11.2016 | 9 | 22 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Gitano Boys | TBNL Competitie |
2017-2018 | |
Soccer Boys | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
Soccer Boys | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 6. Ronde Voorronde |
Heesakkers, Emiel | Berben, Vivian | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Heesakkers, Emiel | Conjour, Thei | Verlies |
24.06.2018 Nederlandse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Heesakkers, Emiel | Dharampal, Vikash | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Veijfeijken, van, Rob
/ Verhoeven, Bart OJA Dzyan |
Winst |
12.04.2024 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Zoggel, van, Daniel
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Joosten, Harry
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Arts, Paul
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Verlies |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Kessels, Ralph
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Kessels, Ralph
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Kroon, Rene
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Vaassen, Ad
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Verlies |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Kessel, van, Ties
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Kessel, van, Ties
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Koen |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Koen |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Warmerdam, Chris
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Barkeet Helmond |
Winst |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
van Heeswijk, Gido
/ De Kuster, Ton WvO Ton |
Verlies |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Zhang, Tjing
/ Kornips, Frans WvO Ton |
Winst |
22.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Kornips, Frans
/ De Kuster, Ton WvO Ton |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Kuipers, Benji Gitano Boys |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Overmars, John
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Overmars, John
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Mansvelder, Marijn
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Mansvelder, Marijn
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
24.11.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Jansen, Theo
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Gitano Boys |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Verhallen, Peer
/ Vromen, Dzyan OJA Dzyan |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Weijer, van de, Richard
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Weijer, van de, Richard
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Gitano Boys |
Joosten, Harry
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Hodiamont, Leon
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Verlies |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Gitano Boys |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Steinbach, Marcel
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | van der Plas, Bianca / van der Plas, Martin | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | van der Plas, Martin / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Van Tilburg, stanley / Stijkel, Gilles | Winst |
18.02.2023 Utrecht Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Lagrene, Pancho / Steinbach, Marcel | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | van der Plas, Martin / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
22.05.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Horen, van, Jack
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Smits, Rob Soccer Boys |
Baggermans, Dirk
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Kerkhof, van de, Rens
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Verlies |
17.05.2018 TBNL Eerste Klasse 14. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack Allemanscafe 1 |
Verlies |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Winst |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Lagrene, Pancho
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
02.05.2018 TBNL Eerste Klasse 13. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
22.02.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Coolen, Tahnee
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
22.02.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Sijkens, Peter
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
22.02.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
22.02.2018 TBNL Eerste Klasse 9. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Coolen, Tahnee
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Visser de, Ton Frappant |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Eenbergen, Ton
/ Bergmans, Eric Frappant |
Verlies |
08.02.2018 TBNL Eerste Klasse 8. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Visser de, Ton Frappant |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verlies |
07.02.2018 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Horen, van, Erik
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Voort, van de, Jos
/ Roodhorst, Emile Den Brouwer |
Verlies |
11.01.2018 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Els, van, Randall
/ Nabuurs, Jeroen Den Brouwer |
Winst |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Winst |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
14.12.2017 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
25.11.2017 ITSF Master Series 4. Ronde 2. Extra ronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Smetsers, Wim / Graaf, de, Wesley | Verlies |
25.11.2017 ITSF Master Series 3. Ronde 2. Extra ronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Winters, Sander / Visser, de, Joris | Verlies |
25.11.2017 ITSF Master Series 2. Ronde 2. Extra ronde |
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel | Dost, Mark / Wensink, Rick | Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Verlies |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa T-kwadraat |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
02.11.2017 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
05.10.2017 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Janssen, Polly
/ Visser de, Ton Frappant |
Verlies |