Speler > Rondags, Roy |
---|
Rondags, Roy |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1983 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Semi-Pro | 24 | 73 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 2e/3e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 1 | 3 |
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 2e Klasse | Za., 29.12.2018 | 1 | 4 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 28 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 23 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Da Capo 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tonneke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tonneke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Straotsje 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Straotsje 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
't Lämke | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Randstad | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule C, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
2014-2015 | |
La Berceuse | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Haciënda | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Hacienda 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Lamke 2 | 2A |
2010-2011 | |
Hacienda 2 | 1A |
2009-2010 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Willems, Victor
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Notenbalk 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Willems, Victor
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Vincken, Timothy
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Erkens, Hub
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartels, Danny
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bakker, Sjaak
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Jus, Eddo
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Meerakker van de, Wim
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Jamin, Dennis Boskai 2 |
Eerens, Patrick
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Moenen, Jose
/ Stitzinger, Frank De Komiek 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Franssen, Ties
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Senden, Dave
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Mulken van, David
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Ritchi, John
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Maessen, Sem
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Jamin, Dennis Boskai 2 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Vroomen, Jan
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Lejeune, Marco
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Vrancken, Jordi
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Czako, Andras
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Arts, Jan
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Demas, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Statucki, Roy
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Vrancken, Jordi
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Keijenberg, Ramon
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Heuvel van den, Dave
/ Heuvel van de, Bert White Horse 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Ashley's Army 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Hollanders, Roland
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Hollanders, Roland 't Tonneke |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Tonneke |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Senden, Jim
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bemelmans, Kevin
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Maessen, Dennie
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Habets, John
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Maessen, Dennie
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Voorst van, Jo
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Pattiwael, Joshua
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Engelberts, Jos
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Jorissen, Jos
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Hollanders, Roland
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Maessen, Dennie
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje 2 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Hey de, Huub
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Visser de, Ton
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Paulissen, Jos
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Pattiwael, Joshua
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Ruyters, Kim
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Dijk van, Steven
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Eerens, Michel
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Meessen, Robert
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Cainero, Roberto
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Maessen, Dennie
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Hessels, Roland
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Pattiwael, Joshua
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Winst |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Ritchi, John 't Lämke |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Verlies |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Lämke |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Lämke |
Kurvers, Raymond
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Lämke |
Jamin, Dennis
/ leclaire, deshny Randstad |
Gelijkspel |