Speler > Bergman, Bert |
---|
Bergman, Bert |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 7542 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
2011-2012 | ||
Semi-Pro | 80 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 33 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 78 | 91 |
2011-2012 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 17 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Fratelli 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Im Weissen Rossl 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Im Weissen Rossl | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Im Weissen Rossl | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Im Weissen Rossl | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Im Weissem Rossl | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B4 |
2012-2013 | |
The Doolin Daltons 1 | 1B, Beker |
Dooling Daltons | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
The Eagles 1 | Topklasse B |
The Doolin Daltons 1 | 1B |
2010-2011 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
The Doolin Daltons | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Koll, Marco
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Shem
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Czako, Gabor
/ Dijk van, Steven The Eagles 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hollanders, Roland
/ Guzak, Wesley Ut Helke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Bergman, Bert
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Gelijkspel |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Vincken, Harry
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Nendels, Cornel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Vincken, Harry
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Wenders, Math
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Bergman, Bert
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Monsuwe, Hans
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Bergman, Bert
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
23.12.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verheijden, Wesley
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Michels, Frits
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heuser, Tobias
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bergman, Bert
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
01.07.2022 ZOH Overgangsklasse Plaats 2-3 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hermans, Rene
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Meentz, Devin
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Sassen, Roland
/ Libens, Jack Ashley's Army 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Franssen, Rob
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Boogaart, van den, Jan
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Rondags, Roy
/ Hollanders, Roland 't Tonneke |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Nendels, Aleida
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Smolenaers, Bart
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Bergman, Bert
/ Oirschot van, Wiel Fratelli 1 |
Boogaart, van den, Jan
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Gelijkspel |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Tokaya, Eddy
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Groothausen, Ramon
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Jacobs, Robert
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Herberichs, Sander
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Surma, Joep
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Custers, Michel
/ Visser de, Ton De Rode Ridder 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Kessen, Peter
/ Meyer, Richard Fauquemont 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Mager, Bert
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Michalski, Raymond
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |