Speler > Thijssen, Hubert |
---|
Thijssen, Hubert |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 9351 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Semi-Pro | 31 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 53 | 174 |
Semi-Pro | 1 | 84 |
2011-2012 | ||
Semi-Pro | 51 | 103 |
2010-2011 | ||
Pro | 21 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 67 | 180 |
Semi-Pro | 7 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 69 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 9 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 3 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 16 | 92 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 1 | 16 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Vr., 28.12.2012 | 1 | 8 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 9 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Semi-Pro | Za., 22.09.2012 | 2 | 8 |
2011-2012 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
2010-2011 | |||||
de Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 16.04.2011 | 5 | 7 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 02.04.2010 | 7 | 27 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 6 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 2 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Capucijn 1 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
2014-2015 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
Capucijn 1 | Zomercompetitie poule A |
2013-2014 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A1, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale, Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
De Capucijn 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Capucijn 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Capucijn | 1B |
2009-2010 | |
De Capucijn 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Ramaekers, Bryan
/ Smeets, Rowan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Smeets, Rowan
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Thijssen, Hubert
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Moonen, Mike
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Ritchi, John
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Ritchi, John Boskai 2 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Schmitz, Wiel
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Vandrey, Bernd
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Beniers, Gino
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Thijssen, Hubert
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Jamin, Dennis
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Mullenders, Maurice
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Boskai 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Vestjens, Raymond
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Locorotondo, Franco
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Da Capo 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Hataney, Eugene
/ Schillings, Jurgen 't Straotsje 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Janssen, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Gortges, Manfred
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Partouns, Harrie De Capucijn 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Franssen, Ties
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Habets, Henk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Royen, Mattie
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Damen, Frans
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Derksen, Harry Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas De Bekker 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Schenk, Emiel
/ Coenen, Davy 't Straotsje 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Eykenboom, Ron
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Heezik van, Corne
/ Hermans, Angelo 't Lamke 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Janssen, Danny
/ Stalmans, Sandra Oude Heide 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Meijs, Richard
/ Janssen, Pascal De Kokerel 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard Op de Bosch 1 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Bonfrere, Micha Da Capo 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Remmers, Frens
/ Aussems, Gino Proosd |
Verlies |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Gortges, Manfred
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Eerens, Patrick
/ Wilders, Patrick Op de Bosch |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Fleuren, Hans
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Verlies |
13.01.2017 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Peerboom, Roy
/ Bohland, Tom D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
06.01.2017 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Woug van de, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Zenden, Wesley
/ Ubags, Gino D'r Bok 1 |
Verlies |
16.12.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Kesselaer, Huub
/ Degens, Jan Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
09.12.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Guzak, Wesley
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
25.11.2016 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans D'r Prick 1 |
Verlies |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Theunisz, Bert
/ Eerens, Mitch Dolomiet |
Verlies |
14.10.2016 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan |
Verlies |
07.10.2016 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
30.09.2016 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo |
Verlies |
23.09.2016 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Hanssen, Rick 't Trefpunt 1 |
Verlies |
16.09.2016 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Blaazer, Remco
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel |
Winst |
09.09.2016 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Coenen, Davy
/ Beniers, Gino 't Straotsje 1 |
Verlies |
02.09.2016 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Beuken, John
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee |
Gelijkspel |
26.08.2016 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Bakker, Lejo
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Smeets, Rowan
/ Ramaekers, Bryan Bekker 7 |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Vaessen, Peter
/ Weijzen, Ben Bekker 7 |
Verlies |
19.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 10. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Jongen, Kay
/ Ubachs, Junior Bekker 7 |
Verlies |
03.06.2016 NTVB Beker OV Klasse 4. Ronde |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Vries de, Henry
/ Heidendaal, Ger Tepke |
Winst |
27.05.2016 NTVB Beker OV Klasse 3. Ronde |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles |
Winst |
06.05.2016 Overgangsklasse 20. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Odekerken, Lor
/ Vries de, Wesley Tepke |
Winst |
29.04.2016 Overgangsklasse 19. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Verlies |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 3. Speeldag |
Arts, Cristian
/ Thijssen, Hubert de Capucijn 1 |
Franssen, Marco
/ Streckert, Sam Star Club 2 |
Winst |
13.11.2015 Overgangsklasse 8. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Dingena, Marcel De Capucijn 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske |
Verlies |
11.09.2015 Overgangsklasse 1. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Knoors, Patrick
/ Bergman, Pieter The Eagles |
Winst |
17.07.2015 Zomercompetitie poule A 5. Speeldag |
Franssen, Ties
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Daenen, Alex
/ Ubachs, Junior Napoleon 1 |
Verlies |
17.07.2015 Zomercompetitie poule A 5. Speeldag |
Jus, Eddo
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Jongen, Bas
/ Ramaekers, Bryan Napoleon 1 |
Verlies |
26.06.2015 Zomercompetitie poule A 2. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Brink van den, Erik
/ Daemen, Niels De Jokers |
Verlies |
26.06.2015 Zomercompetitie poule A 2. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Nelissen, Bart
/ Puts, Dennis De Jokers |
Verlies |
26.06.2015 Zomercompetitie poule A 2. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert Capucijn 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers |
Verlies |
05.06.2015 Beker overgangsklasse Finale |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
22.05.2015 Overgangsklasse 22. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Franssen, Ties
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
20.05.2015 Overgangsklasse 20. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Bucks, Hans
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
08.05.2015 Overgangsklasse 21. Speeldag |
Willems, Victor
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Pachen, Danny
/ Jansen, Danny Le Cramignon 2 |
Winst |
17.04.2015 Overgangsklasse 19. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Reneerkens, Jojo
/ Brands, Mattie Lamke |
Verlies |
27.03.2015 Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch |
Gelijkspel |
20.03.2015 Overgangsklasse 17. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Pauly, Jeroen
/ Leonard, Chris Napoleon |
Winst |