Speler > Bentivoglio, Giuliano |
---|
Bentivoglio, Giuliano |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2084 |
Internationale Spelersnr.: | 25005138 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 8 | 34 |
Open dubbel | 50 | 87 |
Senioren dubbel | 10 | 17 |
2023 | ||
Open dubbel | 51 | 160 |
Senioren dubbel | 10 | 30 |
Open enkel | 15 | 45 |
Senioren enkel | 7 | 18 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 15 | 96 |
Senioren dubbel | 2 | 21 |
Heren classic | 5 | 74 |
Senioren classic | 3 | 19 |
2019 | ||
Heren dubbel | 36 | 121 |
Senioren dubbel | 7 | 21 |
2018 | ||
Heren dubbel | 43 | 115 |
Senioren dubbel | 6 | 19 |
2017-2018 | ||
Heren | 8 | 58 |
Senioren | 1 | 9 |
Heren classic | 1 | 31 |
Senioren classic | 1 | 5 |
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 16 | 39 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 27.01.2024 | 3 | 30 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 04.11.2023 | 5 | 33 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 07.10.2023 | 5 | 33 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | dames dubbel | Za., 03.06.2023 | 4 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Junioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 9 | 18 |
TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel | Cues & Darts Tilburg | Senioren dubbel | Za., 03.06.2023 | 3 | 18 |
SBZL-Euregio Open Singles | De Spech - Spaubeek | Open Enkel | Za., 01.04.2023 | 7 | 40 |
Utrecht Open Doubles | Utrecht | Open doubles | Za., 18.02.2023 | 4 | 27 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.09.2021 | 3 | 46 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 1 | 17 |
2019-2020 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys | Hoofdklasse | Vr., 27.12.2019 | 1 | 4 |
2019 | |||||
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 9 | 44 |
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 5 | 16 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 5 | 30 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 3. Open Enkel | Za., 08.12.2018 | 1 | 26 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 6. Classic | Zo., 09.12.2018 | 3 | 13 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 7 | 55 |
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Enkel | Zo., 26.11.2017 | 10 | 41 |
ITSF Master Series | Spijkenisse | SD | Za., 25.11.2017 | 1 | 4 |
1e NTVB Challenger | Brasserie Minli Landgraaf | Classic Dubbel | Za., 18.11.2017 | 1 | 11 |
1e NTVB Challenger | Brasserie Minli Landgraaf | Open Dubbel | Za., 18.11.2017 | 4 | 13 |
2016-2017 | |||||
Masters Amsterdam | Amsterdam | Open | Za., 02.01.2016 | 4 | 62 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 30 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
2012-2013 | |||||
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 21.06.2013 | 2 | 10 |
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Enkel | Vr., 21.06.2013 | 4 | 15 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Da Capo 1 | ZOH Beker |
2016-2017 | |
Da Capo | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Da Capo | Zomercompetitie 2016 Poule A |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Da Capo | Zomercompetitie poule A, ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker |
2012-2013 | |
Hacienda 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 1 |
2011-2012 | |
Hacienda 1 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Hacienda 1 | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Kwart finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Jahr, Sebastian | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Boeckmans, Maxime | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 6. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Jongen, Kay | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 5. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Jahr, Sebastian | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 4. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Miranda, Lenne | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 3. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Meisters, Horst | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 2. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Coenen, Davy | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 1. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano | Stijkel, Gilles | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Halve finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Starren, Amber | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Kwart finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Prickaerts, Niels | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Bemelmans, Donee | Winst |
26.11.2017 ITSF Master Series 3. Ronde 2. Extra ronde |
Bentivoglio, Giuliano | Nijmeijer, Lianne | Winst |
26.11.2017 ITSF Master Series Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Syed, Qaiser | Verlies |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 9. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Hermans, Twan | Verlies |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 7. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Ramaekers, Bryan | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 6. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Smeets, Johnny | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 4. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Habets, Henk | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 3. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Beijer, Emiel | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 1. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano | Hermans, Twan | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Kwart finale |
Bleus, Roger
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Locorotondo, Franco
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Winst |
30.03.2024 tbnl challenger Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 3. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 2. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Graaf, de, Sjon / van der Plas, Martin | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 1. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Eykenboom, Ron
/ Adriaanssen, Jeffrey De Kroeg 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Naranjo, Juan
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Schmitz, Wiel
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano | van Heeswijk, Gido / Krijgsman, Rens | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano | de Visscher, Kevin / Mertens, Jordy | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano | Swinkels, Jeffrey / Habets, Henk | Winst |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Verlies |
04.11.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Hazwani, Rami / Bentivoglio, Giuliano | Moonen, Mike / Smeets, Rowan | Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Atol, Rob
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Bartels, Sydney
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Coenen, Danilo / Meentz, Devin | Verlies |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Sijben, John / Slegers, Luvic | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Czako, Gabor / Bardoul, Davy | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | van Heeswijk, Gido / van Heeswijk, Lorens | Winst |
07.10.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Bentivoglio, Giuliano / Witecki, Didier | Franssen, Jo / Meschke, Ralf | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Plaats 3 Hoofdronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel Kwart finale Hoofdronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 6. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Bardoul, Davy / Krijgsman, Rens | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 5. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Graaf, de, Sjon / Dijk van, Jeroen | Winst |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 4. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Starren, Amber / Huybrechts, Wendy | Verlies |
03.06.2023 TBNL challenger senioren, dames, junioren dubbel 2. Ronde Voorronde |
Nabuurs, Jeroen / Bentivoglio, Giuliano | Graaf, de, Wesley / Czako, Gabor | Winst |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Bentivoglio, Giuliano Boskai 1 |
Senden, Piet
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
29.04.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Bartels, Danny Boskai 1 |
Bartels, Sydney
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Bartels, Danny Boskai 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Derksen, Harry
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Bakker, Willy
/ Willems, Victor De Capucijn 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Stitzinger, Louis
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Wiebe, Raymond
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Stitzinger, Louis
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 2 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Dingena, Marcel
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mey, Eric
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bakker, Willy
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Wiebe, Raymond
/ Moonen, Mike Da Capo 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Beuken, John
/ Bisscheroux, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Janssen, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Atol, Rob
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Thijssen, Hubert De Capucijn 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Beniers, Gino
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bentivoglio, Giuliano
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Partouns, Cyriel
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Hodiamont, Leon
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Thijssen, Hubert
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Willems, Victor
/ Bentivoglio, Giuliano De Capucijn 1 |
Crombach, Daniël
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Willems, Victor De Capucijn 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Koffereck 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Jus, Eddo De Capucijn 1 |
Bleus, Danny
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
25.11.2017 ITSF Master Series 5. Ronde Hoofdronde |
Heidema, Andre / Bentivoglio, Giuliano | Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
25.11.2017 ITSF Master Series 2. Ronde Hoofdronde |
Heidema, Andre / Bentivoglio, Giuliano | Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk | Winst |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 4. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Ramaekers, Bryan
/ Smeets, Rowan Bekker 7 |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 4. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Ubachs, Junior
/ Jongen, Kay Bekker 7 |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule A 4. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Jongen, Bas
/ Nowottka, Tim Bekker 7 |
Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Koenen, Dion | Braek in de, Remi / Hanssen, Rick | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Koenen, Dion | Bemelmans, Donee / Theeuwen, Cliff | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Koenen, Dion | Eggen, Bert / Hoeksma, Hein | Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Bentivoglio, Giuliano / Koenen, Dion | Moonen, Mike / Prickaerts, Niels | Verlies |
23.10.2015 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Moonen, Mike
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger The Spot |
Winst |
25.09.2015 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Moonen, Mike Da Capo 1 |
Bemelmans, Donee
/ Kempers, Kelly A Gen Baan 1 |
Winst |
18.09.2015 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Moonen, Mike
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Guzak, Wesley
/ Tintelen van, Rico 't Straotsje 1 |
Winst |
04.09.2015 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Smits, Rick
/ Bakker, Lejo D'r Bok 1 |
Winst |
28.08.2015 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Reitz, Renaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Bergenhuizen, Charles
/ Prickaerts, Niels De Kokerel |
Verlies |
01.05.2015 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Gen Berg |
Verlies |
27.03.2015 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert The Spot |
Winst |
20.03.2015 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Dirix, Math
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Winst |
06.02.2015 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Vaessen, Nadja
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Tilburg van, Jan
/ Schoonbrood, Mark Scherp Vör 1 |
Gelijkspel |
23.01.2015 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Vaessen, Nadja
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Hartmans, Hub
/ Schmitz, Helmuth D'r Dikke Sjtee |
Winst |
16.01.2015 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Eykenboom, Ron
/ Prins, Rene 't Trefpunt 1 |
Winst |
05.12.2014 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Offermans, Jo
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Winst |
28.11.2014 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Gen Berg |
Verlies |
14.11.2014 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan 1 |
Winst |
24.10.2014 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Becker, Giel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
26.09.2014 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Hendriks, Erwin
/ Hendriks, Henk Scherp Vör 1 |
Winst |
19.09.2014 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bovens, Rinaldo
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo |
Prickaerts, Niels
/ Essers, Maurice 't Flaterke |
Winst |
12.09.2014 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bentivoglio, Giuliano
/ Reitz, Renaldo Da Capo |
Bisscheroux, Jos
/ Schmitz, Wiel D'r Dikke Sjtee |
Winst |
09.05.2014 Ereklasse 20. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Camp op den, Shem
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Winst |
21.03.2014 Ereklasse 15. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
14.03.2014 Ereklasse 14. Speeldag |
Vanhingel, Herman
/ Bentivoglio, Giuliano Da Capo 1 |
Vaessen, Peter
/ Hermans, Twan De Bekker 2 |
Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 11. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey | Verlies |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 10. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Schmitz, Nigel / Hermans, Twan | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 9. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Franssen, Jo / Ramaekers, Bryan | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 7. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Boekhorst, Hans / Nowottka, Tim | Winst |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 5. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Schmitz, Nigel / Hermans, Twan | Verlies |
21.06.2013 N.T.F. Toernooi Roberto Sport 2. Ronde Hoofdronde |
Meijers, Patrick / Bentivoglio, Giuliano | Urbach, Christian / Beijer, Emiel | Winst |