Speler > Bruijnen, Fred |
---|
Bruijnen, Fred |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 8029 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 2 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Da Capo 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Da Capo 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Da Capo 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Da Capo | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Da Capo | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Da Capo | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Da Capo 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Da Capo 3 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 3 |
2011-2012 | |
Da Capo 3 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Da Capo 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Gilde 1 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bartels, Danny Boskai 2 |
Bleijlevens, Jean
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Vries de, Wesley Boskai 2 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Hermans, Harley
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Smeets, Rowan
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Thijssen, Hubert Boskai 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Leonard, Chris
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Stitzinger, Frank
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Meijers, Guij
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Fred
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Fred
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Atol, Rob
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Franssen, Rob
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Franssen, Rob
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Tonneke |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Strikker, Maurice
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Hoeksma, Hein
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Saya, Refaja
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Franssen, Rob
/ Bruijnen, Fred Da Capo 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Brouns, Jos
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Gerets, Christian
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Hermans, Angelo
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Eerens, Michel Da Capo 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bruijnen, Marco
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Brands, Mattie
/ Broek van den, Jo 't Lämke 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Sozanski, Nico
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Lambertus, Han
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Frols, Mark
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Cainero, Roberto
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Stelmashchuk, Costya
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Gielis, Chris
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Bosch van den, Hub
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Senden, Jo
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Gelijkspel |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Cholly, Alex
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys |
Winst |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Verlies |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Caris, Paul
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Winst |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Eerens, Michel
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Visser de, Ton
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Winst |
03.02.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lämke |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo |
Verhoeve, Nico
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
15.11.2016 1e Klasse 7. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland Dat Boys |
Gelijkspel |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Winst |
30.09.2016 1e Klasse 3. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Dingena, Johan
/ Smithjes, Marvin 't Lämke |
Winst |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo |
Schaft van de, Raymond
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
06.05.2016 Eerste Klasse 22. Speeldag |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Marco Da Capo |
Hardy, Ben
/ Colbers, Ronny De Sjmied |
Verlies |
29.04.2016 Eerste Klasse 21. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Heezik van, Corne
/ Brands, Mattie 't Lamke |
Winst |
15.04.2016 Eerste Klasse 19. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Wishaupt, Glenn
/ Houben, Michael Napoleon |
Winst |
01.04.2016 NTVB Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Thomas, Tom
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Walthie, Herman
/ Smithjes, Marvin 't Lamke |
Verlies |
18.03.2016 Eerste Klasse 18. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
04.03.2016 Eerste Klasse 16. Speeldag |
Hollanders, Jo
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Kerckhoffs, Niels
/ Tokaya, Eddy De Bekker 4 |
Winst |
19.02.2016 Eerste Klasse 15. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Hessels, Roland
/ Jeurissen, Rob White horse 1 |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 4. Speeldag |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred da Capo |
Beumers, Stef
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |