Speler > Lierop, van, Conn |
---|
Lierop, van, Conn |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Willem van Oranje |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 70128 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 81 | 87 |
Senioren dubbel | 16 | 17 |
2023 | ||
Open dubbel | 133 | 160 |
Senioren dubbel | 26 | 30 |
Senioren enkel | 15 | 18 |
2018 | ||
Heren dubbel | 103 | 115 |
Senioren dubbel | 16 | 19 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
tbnl challenger | Cues & Darts Tilburg | open dubbel | Za., 30.03.2024 | 34 | 39 |
2023 | |||||
NK 2023 | Senioren Dubbel | Zo., 24.09.2023 | 7 | 8 | |
NK 2023 | Senioren Enkel | Zo., 24.09.2023 | 14 | 16 | |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 20 | 41 |
2018 | |||||
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 13 | 14 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
WvO Leon | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Willem van Oranje | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Lierop, van, Conn
WvO Leon |
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond |
Verlies |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
WvO Leon |
Adhien, Brian
WvO Ton |
Verlies |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Lierop, van, Conn
WvO Leon |
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Lierop, van, Conn
WvO Leon |
Verhoeven, Koen
OJA Koen |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn | Eenbergen, Ton | Winst |
24.09.2023 NK 2023 Plaats 3 Extra ronde |
Lierop, van, Conn | Mol, de, Jan | Winst |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn | Meisters, Horst | Verlies |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
OJA Lokaal |
Verlies |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
Willem van Oranje |
Overmars, John
De Boesjer |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Lierop, van, Conn
Willem van Oranje |
Wijnen, Tim
TSH |
Verlies |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Lierop, van, Conn
Willem van Oranje |
Verlijsdonk, Jan
Vertierke |
Verlies |
01.02.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
OJA Pierre |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Berne,van, Pierre
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Verlies |
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
10.05.2024 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Spierings, Arnando
/ Smetsers, Wim 't Spitje |
Verlies |
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Cegla, Arthur
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Coolen, Tahnee
/ Warmerdam, Chris Barkeet Helmond |
Verlies |
25.04.2024 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Warmerdam, Chris
/ Verschuuren, Huub Barkeet Helmond |
Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 5. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | van Heeswijk, Lorens / Zhang, Tjing | Winst |
30.03.2024 tbnl challenger 3. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Bentivoglio, Giuliano / Coenen, Danilo | Verlies |
30.03.2024 tbnl challenger 1. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley | Verlies |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Verhoeven, Koen
/ Kessel, van, Ties OJA Koen |
Winst |
29.03.2024 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Berne,van, Pierre WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Cegla, Arthur WvO Leon |
Diaz Fernandez, Jose
/ Gerrits, Albert D'n Hap |
Verlies |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Cegla, Arthur WvO Leon |
Gerrits, Albert
/ Roo Ares, Eligio D'n Hap |
Winst |
15.03.2024 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Diaz Fernandez, Jose
/ Roo Ares, Eligio D'n Hap |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Adhien, Brian
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Verlies |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Verhoeven, Bart
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Verhoeven, Bart
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Bennenbroek, Jhon
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Verlies |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Jansen, Theo
/ Janse, Chenton Vertierke |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Bennenbroek, Jhon
/ Janse, Chenton Vertierke |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kroon, Rene
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Adhien, Brian WvO Leon |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Verlies |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Barkeet Helmond |
Winst |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Verschuuren, Huub
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Verlies |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Mortel, van de, Harry
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Koen |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
van Heeswijk, Lorens
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik WvO Leon |
De Kuster, Ton
/ van Heeswijk, Gido WvO Ton |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Zhang, Tjing
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Verlies |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Brouwer, de, Koen
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Zoggel, van, Daniel
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
van Heeswijk, Gido
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Verlies |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Stijkel, Gilles / Szabolcs, Csiszer | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Dijk van, Steven / Coenen, Danilo | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Thakoersingh, Stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Zestiende finale Extra ronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Noben, Sander / Hardy, Inez | Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Spijkerman, Benny
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haver, Marc
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Mulder, Niels
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Bergkamp, Gijs
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Verhoeven, Koen
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Broek, van de, Harm
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Kornips, Frans
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Verlies |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
28.10.2022 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Jansen, Theo
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haver, Marc
/ Abbasi, Mehdi VTV |
Verlies |
06.03.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Mulder, Niels
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ van Helvoort, Timo TSH |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ Paltrinieri, Maximo TSH |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Paltrinieri, Maximo
/ van Helvoort, Timo TSH |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ Paltrinieri, Maximo TSH |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Overmars, John
/ Fleuren, Tom De Boesjer |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Winst |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Verlies |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Bol, Yey
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Verlies |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Verlies |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Caris, Roel
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Verlies |
27.12.2019 TBNL Tweede Klasse 8. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Caris, Roel
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Verlies |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry Marma bar |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Abed, Nasir
/ Paltrinieri, Maximo TSH |
Winst |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Verlijsdonk, Jan
/ Claessens, Geert Vertierke |
Winst |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Pelt, van, Frank Willem van Oranje |
Verlijsdonk, Jan
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Verlies |
01.11.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Mansvelder, Marijn
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Verlies |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Winst |
21.06.2019 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Winst |
21.06.2019 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Pelt, van, Frank
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Verlies |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Neerven, van, Michel De Boemel |
Winst |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Verlies |
10.05.2019 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Neerven, van, Michel De Boemel |
Winst |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Winst |
03.05.2019 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Willems, Roger De Boesjer |
Winst |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Verlijsdonk, Jan Vertierke |
Verlies |
15.02.2019 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Winst |