Speler > Dijk van, Ricky |
---|
Dijk van, Ricky |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Verenigingen: |
Galouppe Oranjebar |
Organisatie: |
SBN Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11001 |
Internationale Spelersnr.: | 52800042 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2019 | ||
Heren dubbel | 80 | 121 |
Senioren dubbel | 9 | 21 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 64 | 147 |
2016-2017 | ||
NTVB Challenger Ranking | 35 | 53 |
Heren classic | 105 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 65 | 155 |
Pro | 54 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 64 | 254 |
Pro | 19 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 39 | 289 |
Pro | 22 | 152 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
2009-2010 | ||
Open | 29 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 21 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 3 | 6 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 10 | 31 |
2016-2017 | |||||
Benelux Open 2017 | Rodahal Kerkrade | Open Dubbel | Za., 08.04.2017 | 16 | 30 |
3e NTVB challenger | Rode Ridder - Amstenrade | Open | Vr., 03.02.2017 | 7 | 11 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 38 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 23 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 55 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 2 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 1 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 17 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 19 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 5 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 2 | 91 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 12 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 20 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 3 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 5 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 9 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 4 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 5 | 46 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Open dubbel | Za., 17.12.2011 | 9 | 24 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 31 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 14 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
In de Vrie 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Tafel 4 | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
De Rode Ridder 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Oranjebar | TBNL Eerste Klasse |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
De Bekker 1 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1 |
Bekker 7 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
Oranjebar | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 1 | Zomercompetitie poule A |
De Rode Ridder 2 | Zomercompetitie poule B |
Oranjebar 1 | SBN Eerste klasse |
2012-2013 | |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Rode Ridder 1 | Topklasse A |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
Cues & Balls |
Verlies |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
Oranjebar |
Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.05.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Voorwald, Ronald
/ Kortenray, Hubert Boskai 3 |
Winst |
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Claus, Dennis
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Vincken, Vincent
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Straube, Rick
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Jacquemont, Jos
/ Souren, Hasso Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Bucks, Hans
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Arts, Roger
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Claus, Dennis
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Cannea, Pietro
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Wenders, Math
/ Dijk van, Ricky Galouppe 1 |
Doorn van, Hai
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Nendels, Aleida
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Gelijkspel |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Doorn van, Hai
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Abels, Twan
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Janssen, Pascal
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Webers, Frans
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Winst |
08.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Otten, Yuri
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Lahaye, Damond
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Winst |
28.04.2022 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Jans, Arie
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Schmitz, Sven
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Daemen, Niels
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Bruijnen, Marco
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Velthuizen, Wim
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Habets, John
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Schijndel, van, Thijs
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 2 |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Graaf, de, Wesley
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Graaf, de, Sjon
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Janssen, Polly
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winst |
05.03.2020 TBNL Eerste Klasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Prick 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Walthie, Nicole
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Mol, de, Jan
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Mol, de, Jan
/ Voort, van de, Jos Oventje |
Verlies |
17.01.2020 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Jongen, Bas
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Franssen, Fer / Spijkers, John | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 2. Ronde Voorronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 1. Ronde Voorronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Plaats 3 Hoofdronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Slegers, Luvic / Goffin, Jos | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Halve finale Hoofdronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Meisters, Horst / Senden, Piet | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Kwart finale Hoofdronde |
Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton | Winst |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Atol, Rob
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Franssen, Ties
/ Partouns, Harrie De Capucijn 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Doorn van, Hai
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Dautzenberg, Leon
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Schmitz, Wiel
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Derksen, Harry
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
23.06.2019 NTL KO rondes plaats 1-4 Halve finale |
Dijk van, Ricky
/ Ubachs, Junior Tafel 4 |
Hermans, Twan
/ VandenBemden, Kenny de Bekker 1 |
Verlies |
23.06.2019 NTL KO rondes plaats 1-4 Halve finale |
Dijk van, Ricky
/ Ubachs, Junior Tafel 4 |
Dost, Mark
/ Jongen, Bas de Bekker 1 |
Verlies |
23.06.2019 NTL 7. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Dijk van, Ricky Tafel 4 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Boersma, Maurice de Hakkers |
Winst |
23.06.2019 NTL 7. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Franssen, Fer Tafel 4 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy de Hakkers |
Verlies |
23.06.2019 NTL 6. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ubachs, Junior Tafel 4 |
Jongen, Bas
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Verlies |
23.06.2019 NTL 6. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Dijk van, Ricky Tafel 4 |
VandenBemden, Kenny
/ Dost, Mark de Bekker 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Michalski, Raymond
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |