Speler > Wijdeven, Gijs |
---|
Wijdeven, Gijs |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Halfweg |
Organisatie: |
TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30075 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Halfweg | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Allemanscafe 2 | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
Allemanscafe | SBN Eerste klasse, TBN |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Donkers, Jan
OJA Koen |
Verlies |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Kroon, Rene
De Boemel |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Aben, Jelle
VTV |
Verlies |
11.10.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Wijnen, Tim
TSH |
Winst |
09.11.2018 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Mansvelder, Marijn
Vertierke |
Winst |
29.06.2018 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Bergkamp, Gijs
OJA |
Winst |
11.05.2018 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Graaf, de, Wesley
De Boemel |
Verlies |
13.10.2017 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
Allemanscafe 2 |
Vaassen, Ad
Willem van Oranje |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
16.06.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Mortel, van de, Harry Halfweg |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
16.06.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac OJA Lokaal |
Winst |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ de Römph, Fedja Halfweg |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Verlies |
02.06.2023 TBNL Competitie 18. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Verlies |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Haver, Marc
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
14.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Aben, Jelle
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Verlies |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Troisfontaine, Roy Halfweg |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Verlies |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Berne,van, Pierre
/ Donkers, Jan OJA Dzyan |
Verlies |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Vriens, Laurens
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Moors, Mike
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Verlies |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Halfweg |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Winst |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Verlies |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Weijer, van de, Richard Marma bar |
Winst |
07.06.2020 TBNL Tweede Klasse 18. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Moors, Mike
/ Weijer, van de, Richard Marma bar |
Winst |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Winst |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Joosten, Harry Marma bar |
Winst |
13.03.2020 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Verlies |
31.01.2020 TBNL Tweede Klasse 11. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Vissers, Erik
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Verlies |
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Donkers, Jan
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Verlies |
29.11.2019 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Donkers, Jan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Neerven, van, Jeroen
/ Kroon, Rene De Boemel |
Winst |
08.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando De Boemel |
Winst |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Verlies |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Horen, van, Erik Marma bar |
Verlies |
25.10.2019 TBNL Tweede Klasse 3. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Verlies |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Mulder, Niels
/ van de Koelen, Roy VTV |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Haver, Marc
/ Mulder, Niels VTV |
Winst |
11.10.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Wijnen, Tim
/ Alhamdani, Khalid TSH |
Winst |
11.10.2019 TBNL Tweede Klasse 1. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Abed, Nasir
/ Alhamdani, Khalid TSH |
Winst |
27.04.2019 TBNL Tweede Klasse 15. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Fleuren, Tom
/ Wijlick, van, Sjeer De Boesjer |
Winst |
12.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Hodiamont, Leon Allemanscafe 2 |
Berne,van, Pierre
/ Verhallen, Peer OJA Pierre |
Verlies |
12.04.2019 TBNL Tweede Klasse 14. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Troisfontaine, Roy Allemanscafe 2 |
Keunen, Leroy
/ Vromen, Dzyan OJA Pierre |
Verlies |
01.02.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Neerven, van, Jeroen
/ Smetsers, Wim De Boemel |
Winst |
23.11.2018 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Verhallen, Peer
/ Loo, van der, Cai OJA Pierre |
Winst |
23.11.2018 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Pierre |
Winst |
23.11.2018 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Loo, van der, Cai
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Pierre |
Winst |
16.11.2018 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Renwarin, Isaac
/ Verschuuren, Huub Lokaal 42 |
Verlies |
16.11.2018 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Verschuuren, Huub
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Verlies |
09.11.2018 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Baggermans, Dirk
/ Verlijsdonk, Jan Vertierke |
Winst |
01.06.2018 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Kaathoven , van, Rene
/ Mansvelder, Marijn Vertierke |
Winst |
01.06.2018 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Mansvelder, Marijn
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Verlies |
01.06.2018 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Baggermans, Dirk
/ Kaathoven , van, Rene Vertierke |
Winst |
11.05.2018 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Kroon, Rene
/ Neerven, van, Jeroen De Boemel |
Winst |
11.05.2018 TBNL Tweede Klasse 16. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Neerven, van, Jeroen
/ Graaf, de, Sjon De Boemel |
Verlies |
16.03.2018 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Bergkamp, Gijs
/ Koonings, Jeroen OJA |
Winst |
16.03.2018 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Konings, Kal
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA |
Winst |
02.02.2018 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
02.02.2018 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Verschuuren, Huub
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Verlies |
02.02.2018 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
de Römph, Fedja
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Haesen, Ronald
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
05.01.2018 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene De Boemel |
Verlies |
05.01.2018 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Graaf, de, Sjon
/ Smetsers, Wim De Boemel |
Verlies |
08.12.2017 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Mortel, van de, Harry Allemanscafe 2 |
Peeters, Mark
/ Bol, Yey De Boesjer |
Verlies |
08.12.2017 TBNL Tweede Klasse 6. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kessels, Ralph Allemanscafe 2 |
Peeters, Roy
/ Peeters, Mark De Boesjer |
Winst |
24.11.2017 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Kerkhof, van de, Rens
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Keunen, Leroy
/ Loo, van der, Cai OJAA |
Winst |
24.11.2017 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Veijfeijken, van, Wessel
/ Vromen, Dzyan OJAA |
Verlies |
24.11.2017 TBNL Tweede Klasse 5. Speeldag |
Kessels, Ralph
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Berne,van, Pierre
/ Broek, van de, Harm OJAA |
Verlies |
13.10.2017 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Wijdeven, Gijs
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 2 |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Winst |
13.10.2017 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Mortel, van de, Harry
/ Wijdeven, Gijs Allemanscafe 2 |
Vaassen, Ad
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Verlies |