Speler > Sozanski, Nico |
---|
Sozanski, Nico |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2335 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 91 | 147 |
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Semi-Pro | 51 | 73 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 52 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Pro | 55 | 79 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | Brunssum | 1e klasse | Za., 05.01.2019 | 1 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 16 | 31 |
2015-2016 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 33 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 13 |
2013-2014 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 58 | 69 |
2012-2013 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 12.01.2013 | 5 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 1 | Ere Afdeling, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
De Kroeg 1 voorheen 2 | Zomercompetitie 2016 Poule B |
de Kroeg 1 | Ereklasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
De Kroeg 3 | 2A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker tweedeklasse |
2013-2014 | |
De Kroeg 3 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule B4 |
2012-2013 | |
De Kroeg 3 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Trepke | 2B |
2009-2010 | |
Jo Jo Boys | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Max, Joep
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Hoeksma, Hein
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Pantus, Bart
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim Fratelli 2 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Schutt, Janine Oude Heide 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Hanssen, Rick
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Wolters, Louis
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Franssen, Roger
/ Marquaire, Bas Da Capo 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Evans, David
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bouhamed, Karim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Dingena, Johan
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Karzick, Jurgen
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Meessen, Robert
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Smeets, Nico
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Cruts, Andrew
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 2 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Jacobs, Ingo
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Jansen, Ger
/ Hardy, Rick Blauw Wit'62 3 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 7. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 6. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Franssen, Jo / Adriaanssen, Jeffrey | Gelijkspel |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 5. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 3. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 2. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 1. Ronde Voorronde |
Vromen, Tim / Sozanski, Nico | Boersma, Maurice / Klunder, Roger | Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verheesen, Marco
/ Gielis, Chris Dingus 2 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 3 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Eulink, Albertus
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Derksen, Harry
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Stevens, Ralph
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Schoppink, Paul
/ Janssen, Jozef Amicitia 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Stelmashchuk, Costya
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |