Speler > Boekhorst, Hans |
---|
Boekhorst, Hans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 518 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 24 | 155 |
Semi-Pro | 16 | 73 |
2014-2015 | ||
Open | 39 | 254 |
Semi-Pro | 7 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
Semi-Pro | 71 | 156 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 51 | 103 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Pro | 26 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 34 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 22 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 8 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 13 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 43 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 23 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 43 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 34 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 3 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 4 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 1 | 16 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 9 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 11 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 17 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 38 | 91 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 33 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 9 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 31 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 48 | 92 |
2012-2013 | |||||
N.T.F. Toernooi Roberto Sport | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 21.06.2013 | 5 | 10 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 06.04.2012 | 17 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 5 | 22 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 10 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2016-2017 | |
't Heukske | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
't Heukske | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
De Kroeg 1 voorheen 2 | Zomercompetitie 2016 Poule B |
2014-2015 | |
't Heukske | 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D |
2013-2014 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Kroeg 1 | Overgangsklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 3, Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Rode Ridder 1 | Topklasse A |
Rode Ridder 3 | 1B |
De Kroeg 1 | 2B |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 2 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Vromen, Tim
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Mager, Bert
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Sintzen, Kai
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Frissen, Hub
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Becker, Giel
/ Pieters, Theo 't Brook 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Camp, op den, Ralph
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Sozanski, Nico
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Max, Joep
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Lemmens, Dave
/ Bovens, Rinaldo De Kokerel 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Verheesen, Marco
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Konings, Timo
/ Vanhommerig, Marcel Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Niels, John
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.09.2016 Ere Afdeling 2. Speeldag |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Goossens, Biek
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 2 |
Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 9. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Van Sint Feijth, Charon De Kroeg 1 voorheen 2 |
Claus, Dennis
/ Starren, Amber Napoleon |
Gelijkspel |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 9. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Van Sint Feijth, Charon De Kroeg 1 voorheen 2 |
Pauly, Jeroen
/ Schmitz, Sven Napoleon |
Gelijkspel |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Loo van, Danny
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde TVC The Eagles |
Winst |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Marks, Rene
/ Knoors, Patrick TVC The Eagles |
Gelijkspel |
15.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 5. Speeldag |
Schaft van de, Raymond
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Bergman, Pieter
/ Janssen, Jack TVC The Eagles |
Winst |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Rouschop, Hans
/ Keulers, Harrie Kicker Dream-Boys |
Verlies |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 3. Speeldag |
Herk van, Theo
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Laeven, Paul
/ Camp op den, Tim Kicker Dream-Boys |
Verlies |
01.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 3. Speeldag |
Verhoeve, Nico
/ Boekhorst, Hans De Kroeg 1 voorheen 2 |
Lemmens, Jim
/ Gobbels, Rob Kicker Dream-Boys |
Verlies |
27.05.2016 NTVB Beker OV Klasse 3. Ronde |
Boekhorst, Hans
/ Ben van der, Charly 't Heukske |
Smeets, Johnny
/ Webers, Frans Tepke |
Verlies |
06.05.2016 Overgangsklasse 20. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Verlies |
29.04.2016 Overgangsklasse 19. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Beckers, Rodny
/ Thorissen, Jack De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
01.04.2016 NTVB Beker Algemeen 1. Ronde |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 2 |
Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Gelissen, Michelle / Starren, Amber | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Bonfrere, Micha / Dresens, Hennie | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Gorissen, Patrick / Reulings, Micha | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Surma, Joep / Kazmierczak, Jean | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Moonen, Bjorn / Labruzzo, Maurizzio | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Ramaekers, Bryan / Smeets, Rowan | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Van Sint Feijth, Charon / Boekhorst, Hans | Schmitz, Bjorn / Koussen, Rene | Winst |
11.03.2016 Overgangsklasse 16. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Heugen, Jack
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Verlies |
04.03.2016 Overgangsklasse 15. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 5. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Winst |
19.02.2016 Overgangsklasse 14. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Winst |
12.02.2016 Overgangsklasse 13. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Dingena, Marcel
/ Woug van de, Willy De Capucijn 1 |
Verlies |
29.01.2016 Overgangsklasse 12. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Tepke |
Gelijkspel |
15.01.2016 Overgangsklasse 10. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Knoors, Patrick
/ Baggen, Donny The Eagles |
Winst |
08.01.2016 Overgangsklasse 11. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Wojcik, Nico
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Winst |
02.01.2016 De Kroeg Kwart finale Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg Achtste finale Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Franssen, Jo / Smeets, Michel | Winst |
02.01.2016 De Kroeg Zestiende finale Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Kazmierczak, Jean / Surma, Joep | Winst |
02.01.2016 De Kroeg Kwart finale Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Ubachs, Junior / Stevens, Ralph | Verlies |
02.01.2016 De Kroeg 3. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Ubachs, Junior / Stevens, Ralph | Winst |
02.01.2016 De Kroeg 2. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Berben, Vivian / Labruzzo, Marcello | Winst |
02.01.2016 De Kroeg 1. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Janssen, Jack | Kollard, Kristy / Gielis, Chris | Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Ben van der, Charly | Janssen, Danny / Janssen, Pascal | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Ben van der, Charly | Schenk, Ziggy / Schenk, Emiel | Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Ben van der, Charly | Moonen, Mike / Prickaerts, Niels | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Boekhorst, Hans / Ben van der, Charly | Eggen, Bert / Hoeksma, Hein | Verlies |
04.12.2015 Overgangsklasse 9. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 3. Speeldag |
Pisters, John
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Walthie, Nicole
/ Broek van den, Jo 't Lamke |
Gelijkspel |
13.11.2015 Overgangsklasse 8. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Gelijkspel |
06.11.2015 Overgangsklasse 7. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Tepke |
Winst |
23.10.2015 Overgangsklasse 6. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Verlies |
16.10.2015 Overgangsklasse 5. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles |
Winst |
09.10.2015 Overgangsklasse 4. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
25.09.2015 Overgangsklasse 3. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Ben van der, Charly 't Heukske |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Verlies |
18.09.2015 Overgangsklasse 2. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Tepke |
Winst |
11.09.2015 Overgangsklasse 1. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Kloos, Roger
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Verlies |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule D 8. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Jansen, Joey
/ Senden, Dave D'r Bok |
Winst |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule D 8. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Bartels, Madyson
/ Bartels, Sydney D'r Bok |
Verlies |
07.08.2015 Zomercompetitie Poule D 8. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Cainero, Roberto
/ Ubags, Gino D'r Bok |
Verlies |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule D 7. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Dohmen, Coen
/ Marks, Rene The Eagles |
Verlies |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule D 7. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles |
Winst |
31.07.2015 Zomercompetitie Poule D 7. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Bergman, Pieter
/ Baggen, Donny The Eagles |
Gelijkspel |
24.07.2015 Zomercompetitie Poule D 6. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Ruyters, Eelco
/ Klunder, Roger TVC Dingus |
Verlies |
24.07.2015 Zomercompetitie Poule D 6. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel TVC Dingus |
Winst |
24.07.2015 Zomercompetitie Poule D 6. Speeldag |
Lemmens, Jim
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Meijers, Tom
/ Biermans, Niels TVC Dingus |
Gelijkspel |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule D 5. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Laeven, Paul 't Heukske |
Vos, Wim
/ Loo van, Danny De Kroeg |
Winst |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule D 5. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Laeven, Paul 't Heukske |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg |
Verlies |
17.07.2015 Zomercompetitie Poule D 5. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Laeven, Paul 't Heukske |
Van Sint Feijth, Charon
/ Pynoo, Brecht De Kroeg |
Winst |
03.07.2015 Zomercompetitie Poule D 3. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Keulers, Harrie 't Heukske |
Bartels, Madyson
/ Moonen, Jordy D'r Bok |
Verlies |
03.07.2015 Zomercompetitie Poule D 3. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Keulers, Harrie 't Heukske |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney D'r Bok |
Verlies |
03.07.2015 Zomercompetitie Poule D 3. Speeldag |
Boekhorst, Hans
/ Keulers, Harrie 't Heukske |
Biermans, Yves
/ Bakker, Lejo D'r Bok |
Verlies |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule D 1. Speeldag |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Meijers, Tom
/ Biermans, Niels TVC Dingus |
Verlies |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule D 1. Speeldag |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Ruyters, Eelco
/ Ruyters, Kim TVC Dingus |
Winst |
19.06.2015 Zomercompetitie Poule D 1. Speeldag |
Geijselaers, Juul
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Boersma, Maurice
/ Klunder, Roger TVC Dingus |
Verlies |
22.05.2015 1A 22. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Pinxt, Patrick
/ Jeurissen, Rob White Horse 1 |
Winst |
15.05.2015 Beker eerste klasse Halve finale |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart |
Verlies |
08.05.2015 1A 21. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Frissen, Richard
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Winst |
24.04.2015 1A 20. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Driessen, Roger
/ Evans, David De Poart |
Winst |
17.04.2015 1A 19. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid |
Winst |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Bosch van de, Fred / Boekhorst, Hans | Monsuwe, Hans / Niks, Patrick | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Bosch van de, Fred / Boekhorst, Hans | Bleijleven, Leon / Van Sint Feijth, Charon | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Bosch van de, Fred / Boekhorst, Hans | Berg, Henk / Jacobs, Robert | Verlies |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Bosch van de, Fred / Boekhorst, Hans | Dijk van, Ricky / van de Ven, Robert | Winst |
03.04.2015 Nederlandse Kampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Bosch van de, Fred / Boekhorst, Hans | Koussen, Rene / Peeters, Theo | Winst |
20.03.2015 1A 17. Speeldag |
Ben van der, Charly
/ Boekhorst, Hans 't Heukske |
Strikker, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 5 |
Verlies |