Speler > Meijs, Roger |
---|
Meijs, Roger |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1211 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 33 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 87 | 91 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Sjmied | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Sjmied | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Sjmied | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
De Sjmied | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5 |
2012-2013 | |
De Sjmied 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
De Sjmied | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Sjmied 1 | 1A |
2010-2011 | |
De Sjmied | 1A |
2009-2010 | |
De Sjmied | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Seuren, Dave Eijsden 2 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Mulken van, David
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Mulken van, David
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Spronck, Dave
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Hacking, Xavier
/ Wishaupt, Glenn Ricky's Pub 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Erkens, Hub
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Harenczyk, Rob
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Koll, Marco
/ Mertens, Ralf Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Mulken van, David
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Dreessen, Nick
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Driessen, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Lange, Klaus
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Dingena, Marcel
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Custers, Mark Eijsden 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Arts, Cristian
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Haanen, Raymond
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Op de Bosch 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Lacroix, Jo
/ Smeets, Johnny De Paardestal 2 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Voorst van, Jo
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Meijs, Roger
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Maes, Nathan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Glezer, Marcel
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Berben, Vivian
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Nacken, Hub
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Walthie, Herman
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verhoeve, Nico
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Eerens, Michel
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Gouw, Kevin
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Webers, Frans
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Schiffers, Fer
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Weide, van der, Martin
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Nacken, Ton
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Maassen, Mark
/ Hermans, Jos 't Lämke 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Buss, Bernd
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Mortel van de, Bas
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Koussen, Rene
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Moust, Harald
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Senden, Jo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Folkeringa, Brandon
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Frissen, Hub
/ Seroo, Danny Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Eulink, Albertus
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Janssen, Jozef
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Paulissen, Jos
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Ruyters, Kim
/ Ruyters, Eelco Dingus 2 |
Verlies |