Speler > Hataney, Servio |
---|
Hataney, Servio |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1621 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 51 | 73 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
2010-2011 | ||
Rookies | 8 | 13 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 73 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 17 | 22 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 17 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 67 | 91 |
2010-2011 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Rookies | Za., 08.01.2011 | 5 | 8 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Ut Helke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tonneke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tonneke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Straotsje 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Straotsje 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
't Straotsje 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
't Straotsje | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Straotsje 1 | 1A, Beker, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B2 |
2012-2013 | |
Straotsje 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Straotsje 1 | 1B |
2010-2011 | |
D'n Hook 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Servio
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Servio
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Servio
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eerens, Mitch
/ Hataney, Servio Ut Helke 1 |
Essers, Maurice
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Hataney, Servio Ut Helke 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby Ut Helke 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Puts, Dennis
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch Ut Helke 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Heuvel van den, Dave
/ Heuvel van de, Bert White Horse 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Ashley's Army 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Tonneke |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Peters, Sonny
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Maessen, Toby
/ Hataney, Servio 't Tonneke |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Tonneke |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Cruts, Andrew
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Hoebink, Patrick
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Dreessen, Nick
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Servio
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Straotsje 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Dassen, Math
/ Poelmans, Harry 't Brook 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Cruts, Andrew
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Adriolo, Karl
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Jacobs, Ingo
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Bruijnen, Marco
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Dennie 't Straotsje 2 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Larik, Floortje
/ Larik, Remco Dingus 2 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Vries de, Alex
/ Janssen, Alex De Sport 1 |
Gelijkspel |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Bouhamed, Karim
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Jeukens, Ron
/ Thijssen, Theo Oude Heide 2 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Kollard, Kristy De Bekker 4 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Maessen, Dennie 't Straotsje 2 |
Pagen, Marcel
/ Seroo, Miriam Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Dierx, Wim
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Pattiwael, Joshua 't Straotsje 2 |
Camps, Jordi
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Verlies |
09.06.2017 ZOH Beker eerste klasse Finale |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Wings, Paul
/ Konings, Timo D'r Aowe Kino |
Winst |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Heinen, Raymond
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
12.05.2017 ZOH Beker eerste klasse Halve finale |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Winst |
05.05.2017 ZOH 1A 25. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje 2 |
Timmermans, Sjef
/ Paulissen, Leon D'r Springbron 2 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Eggen, Bert
/ Konings, Richard Pipo Boys |
Verlies |
21.04.2017 ZOH Beker eerste klasse Kwart finale |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Flegel, Alfred D'r Prick 2 |
Verlies |
14.04.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Domen, Frank
/ Niese, Lucien D'r Aowe Kino |
Verlies |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Maas, Danny
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker eerste klasse 3. Ronde |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Gelijkspel |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch |
Verlies |
17.02.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Cainero, Roberto
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Nacken, Ton
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Brinkhoff, Pascal
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 1A 16. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Timmermans, Sjef
/ Vreuls, Pascal D'r Springbron 2 |
Winst |
06.01.2017 ZOH 1A 14. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Verlies |
23.12.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Jacobs, Ingo
/ Senden, Jo Amicitia 1 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 1A 13. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Deveu, Philip
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Winst |
09.12.2016 ZOH 1A 10. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Dierx, Wim
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
02.12.2016 ZOH 1A 12. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Herberichs, Sander
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
25.11.2016 ZOH 1A 11. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch |
Winst |
04.11.2016 ZOH 1A 9. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Domen, Ruud
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
14.10.2016 ZOH 1A 8. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Hoekstra, Jacob
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
07.10.2016 ZOH 1A 7. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Keularts, Peter
/ Lechner, Ger D'r Springbron 2 |
Winst |
30.09.2016 ZOH 1A 6. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys |
Verlies |
23.09.2016 ZOH 1A 5. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Karzick, Jurgen
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
16.09.2016 ZOH 1A 4. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied |
Verlies |
09.09.2016 ZOH 1A 3. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 2 |
Meessen, Robert
/ Bodelier, Patrick Blauw Wit'62 3 |
Winst |
02.09.2016 ZOH 1A 2. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Geurts, May
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Winst |
03.06.2016 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 1 |
Marquaire, Bas
/ Aussems, Gino Proosd |
Verlies |
13.05.2016 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Schmitz, Wiel D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
29.04.2016 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 1 |
Huntjens, May
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee |
Winst |
22.04.2016 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 1 |
Eykenboom, Ron
/ Bleus, Danny 't Trefpunt 1 |
Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Hataney, Servio / Asselmans, Raymond | Vroomen, Jan / Franssen, Jo | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Hataney, Servio / Asselmans, Raymond | Wijers-Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Hataney, Servio / Asselmans, Raymond | Jongen, Bas / Conjour, Thei | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Hataney, Servio / Asselmans, Raymond | Franssen, Fer / Vincken, Vincent | Verlies |
04.03.2016 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 1 |
Mullenders, Maurice
/ Moonen, Bjorn Blauw Wit '62 1 |
Verlies |
12.02.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 1 |
Reitz, Renaldo
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
22.01.2016 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 1 |
Vroomen, Jan
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
20.11.2015 ZOH Beker Hoofdklasse 1. Ronde |
Asselmans, Redondo
/ Hataney, Servio 't Straotsje 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Verlies |
20.02.2015 Challenge Cup poule A 3. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Voriatzidis, Kosta 't Straotsje |
Jus, Eddo
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Verlies |
21.11.2014 Beker overgangsklasse 1. Ronde |
Hataney, Servio
/ Voriatzidis, Kosta 't Straotsje |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
19.09.2014 Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hataney, Servio
/ Pattipeiluhu, Robeas 't Straotsje |
Bremmers, Ger
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
18.04.2014 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Hataney, Servio / Pattiwael, Joshua | Jacobs, Robert / Starren, Amber | Winst |
18.04.2014 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Hataney, Servio / Pattiwael, Joshua | Pinxt, Patrick / Atol, Michel | Verlies |