Speler > Hataney, Eugene |
---|
Hataney, Eugene |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Ut Helke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 6018 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 44 | 152 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 45 | 84 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Algemene Ronde | Vr., 08.12.2017 | 3 | 4 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 52 | 74 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 27 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 31 | 91 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 9 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 26 | 92 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 5 | 16 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Semi-Pro | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Rookies | Za., 23.04.2011 | 9 | 16 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ut Helke 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Ut Helke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
Ut Helke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tonneke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tonneke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
't Straotsje 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
't Straotsje | Overgangsklasse, Challenge Cup poule A, Beker, Beker overgangsklasse |
2013-2014 | |
Straotsje 1 | 1A, Beker, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B2 |
2012-2013 | |
Straotsje 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Straotsje 1 | 1B |
2010-2011 | |
D'n Hook 2 | 2A |
2009-2010 | |
D'n Hook | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Guzak, Wesley Ut Helke 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Hataney, Eugene
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Maessen, Toby Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Schillings, Jurgen
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Maessen, Toby Ut Helke 1 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Fred Ut Helke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene Ut Helke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Hataney, Servio Ut Helke 1 |
Visser de, Ton
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Gelissen, Sandro
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Hollanders, Roland Ut Helke 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Aarts, Philip
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Eerens, Mitch
/ Hataney, Eugene Ut Helke 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Rondags, Roy 't Tonneke |
Keijenberg, Ramon
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Strikker, Maurice
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Lahaije, Johan
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Vrancken, Guy
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Puts, Dennis
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Tonneke |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Caldenborgh, van, Chris 't Tonneke |
Max, Joep
/ Haan, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Eerens, Michel
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 1 |
Wenders, Dennis
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Smeets, Rowan
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Kesselaer, Huub
/ Degens, Jan Oude Heide 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Mertens, Ralf
/ Wagenveld van, Kevin D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Schillings, Jurgen 't Straotsje 1 |
Thijssen, Hubert
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Cruts, Roger
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Moonen, Mike
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Mullenders, Maurice
/ Wollgens, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Bleus, Danny
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Souren, Hasso
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Aruvaino, Henk
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker Finale |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Klunder, Roger
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Niks, Patrick D'r Prick 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Coenen, Lerau
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Gelijkspel |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Brinkhoff, Luuk
/ Bleijlevens, Jean Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Bekker 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Maessen, Joeri
/ Maessen, Sem A Gen Baan 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Hartmans, Hub
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Janssen, Pascal
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
27.10.2017 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
20.10.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Saya, Refaja
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Speijcken, Nic
/ Raukema van, Folkert Da Capo 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Guzak, Wesley
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Otten, Thijs
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Hodiamont, Leon
/ Maessen, Sem A Gen Baan |
Winst |
28.04.2017 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Weijer van de, Hans
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Winst |
07.04.2017 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo |
Verlies |
31.03.2017 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy 't Trefpunt 1 |
Winst |
17.03.2017 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Venne, van der, Astrid
/ Ramakers, Theo De Kokerel |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Aussems, Emiel
/ Haurissa, Emrys Proosd |
Winst |
17.02.2017 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Guzak, Wesley 't Straotsje 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee |
Winst |
10.02.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Holshuysen, Jo
/ Senden, Dave D'r Bok 1 |
Winst |
03.02.2017 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bruijnen, Randy
/ Hataney, Eugene 't Straotsje 1 |
Erkens, Hub
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Gortges, Manfred
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Gelijkspel |