Speler > Bruystens, Theo |
---|
Bruystens, Theo |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
De Wolfjes |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50381 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | A-Ronde | Za., 17.12.2016 | 5 | 16 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Wolfjes | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Oude Heide 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
De Wolfjes 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Wolfjes | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
De Wolfjes | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
De Wolfjes 1 | ZOH Hoofdklasse |
Oude Heide 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Vromen, Tim
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Gelijkspel |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Mullenders, Maurice
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Stevens, Ralph
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Stitzinger, Mat
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Dijk van, Arnold De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Niels, John
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Schroyen, Raymond
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Aelmans, Ralf
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Niels, John
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Gelijkspel |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Otten, Thijs
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Frusch, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hertogs, Loed
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Theunissen, John
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Claus, Dennis
/ Franssen, Fer Dingus 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Gelijkspel |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Dopgen, Roland
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Driessen, Roger
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Smeets, Eric
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Starren, Amber
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Meessen, Robert
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Steenbakkers, Glenn
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Bleijleven, Leon
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Crombach, Daniël
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Steenbakkers, Glenn
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Bruystens, Theo
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hermans, Angelo
/ Kerbusch, Arno 't Lämke 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Stevens, Ralph
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Adriolo, Karl
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Winst |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Abrahams, Maurice
/ Cruts, Roger De Sport 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Bruystens, Theo
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Voorst van, Jo
/ Moonen, Bjorn Dingus 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |