Speler > Damen, Peter |
---|
Damen, Peter |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Cues & Balls |
Organisatie: |
SBN |
Nationale Spelersnr.: | 30016 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren | 90 | 118 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Challenger Prinsenbeek | Pallieter Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 10.09.2016 | 10 | 24 |
Rotterdam Foosball Open | Kickerheadz | Open | Za., 28.05.2016 | 9 | 55 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2021-2022 | |
Cues & Balls | TBNL Eerste Klasse |
2019-2020 | |
Cues & Balls | TBNL Eerste Klasse |
2018-2019 | |
Cues & Balls | TBNL Eerste Klasse |
2017-2018 | |
T-kwadraat | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
T-kwadraat | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.05.2022 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Damen, Peter
Cues & Balls |
Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.05.2022 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Graaf, de, Sjon
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Winst |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Vissers, Erik
/ Maes, Michael The Outlaws |
Winst |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Graaf, de, Wesley
/ Vissers, Erik The Outlaws |
Winst |
28.02.2020 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Graaf, de, Sjon
/ Maes, Michael The Outlaws |
Winst |
22.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Kerkhof, van de, Rens
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
22.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Winst |
22.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Kerkhof, van de, Rens
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Winst |
22.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
14.06.2018 TBNL Eerste Klasse Finale |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
07.06.2018 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Schnierer, Daniel
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe 1 |
Winst |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Baggermans, Dirk
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe 1 |
Verlies |
04.05.2018 TBNL Eerste Klasse 11. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Horen, van, Erik
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Neefs, Tim
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
18.04.2018 TBNL Eerste Klasse 12. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Winst |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Heesakkers, Emiel
/ Lagrene, Pancho Soccer Boys |
Winst |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Leimbergen, Albert
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
28.03.2018 TBNL Eerste Klasse 10. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Lagrene, Pancho
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Heesakkers, Emiel
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
16.11.2017 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
20.05.2017 SBN Eerste klasse Halve finale |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
20.05.2017 SBN Eerste klasse Halve finale |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
20.05.2017 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
20.05.2017 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
31.03.2017 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Vissers, Erik
/ Schriek, Don Tribunaal |
Winst |
31.03.2017 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Maes, Michael
/ Rijnen, Enrico Tribunaal |
Winst |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Horen, van, Erik
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe |
Winst |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Kerkhof, van de, Rens
/ Schnierer, Daniel Allemanscafe |
Winst |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Kerkhof, van de, Rens
/ Horen, van, Erik Allemanscafe |
Winst |
22.03.2017 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Schnierer, Daniel
/ Baggermans, Dirk Allemanscafe |
Winst |
03.03.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
03.03.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
03.03.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
03.03.2017 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
01.02.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
01.02.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Heuvel, van den, Chiel Oranjebar |
Winst |
01.02.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
01.02.2017 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Dijk van, Ricky
/ Heuvel, van den, Chiel Oranjebar |
Winst |
02.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Maes, Michael
/ Kamps, Roger Tribunaal |
Winst |
02.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Vissers, Erik
/ Schriek, Don Tribunaal |
Winst |
02.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Vissers, Erik
/ Kamps, Roger Tribunaal |
Verlies |
02.11.2016 SBN Eerste klasse 3. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Maes, Michael
/ Schriek, Don Tribunaal |
Winst |
13.10.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Verlies |
13.10.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Winst |
13.10.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Syed, Qaiser Masters of Puppets |
Verlies |
13.10.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Dijk van, Jeroen Masters of Puppets |
Verlies |
16.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Verlies |
16.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Flores Gonzalez, Ismael TFC Kickerheadz |
Verlies |
07.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Verlies |
07.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Flores Gonzalez, Ismael
/ Syed, Qaiser TFC Kickerheadz |
Winst |
07.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Verlies |
07.06.2016 SBN Eerste klasse Halve finale |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Flores Gonzalez, Ismael TFC Kickerheadz |
Winst |
24.05.2016 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Dijk van, Ricky
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
24.05.2016 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
24.05.2016 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
24.05.2016 SBN Eerste klasse 14. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
18.05.2016 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Verlies |
18.05.2016 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Winst |
18.05.2016 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Sijkens, Peter
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
18.05.2016 SBN Eerste klasse 7. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Wit, de, Ton
/ Dijk van, Ricky Oranjebar |
Verlies |
12.05.2016 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Dijk van, Jeroen
/ Chamuleau, Raoul Masters of Puppets |
Winst |
12.05.2016 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Winters, Sander
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Winst |
12.05.2016 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Schijndel, van, Thijs
/ Chamuleau, Raoul Masters of Puppets |
Winst |
12.05.2016 SBN Eerste klasse 9. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Visser, de, Joris
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
06.04.2016 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Dharampal, Vikash
/ Bhattoe, Vijay TFC Kickerheadz |
Verlies |
06.04.2016 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Flores Gonzalez, Ismael
/ Syed, Qaiser TFC Kickerheadz |
Winst |
06.04.2016 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Verlies |
06.04.2016 SBN Eerste klasse 12. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Flores Gonzalez, Ismael TFC Kickerheadz |
Verlies |
30.03.2016 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
30.03.2016 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Verlies |
30.03.2016 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Roodhorst, Emile
/ Voort, van de, Jos Den Brouwer |
Winst |
30.03.2016 SBN Eerste klasse 11. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Nabuurs, Jeroen
/ Els, van, Randall Den Brouwer |
Winst |
23.03.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Syed, Qaiser
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Verlies |
23.03.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Flores Gonzalez, Ismael TFC Kickerheadz |
Verlies |
23.03.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Flores Gonzalez, Ismael
/ Syed, Qaiser TFC Kickerheadz |
Verlies |
23.03.2016 SBN Eerste klasse 5. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bhattoe, Vijay
/ Dharampal, Vikash TFC Kickerheadz |
Winst |
18.03.2016 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Vissers, Erik
/ Rijnen, Enrico Tribunaal |
Verlies |
18.03.2016 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Damen, Peter
/ Bilsum, van, Fastert T-kwadraat |
Esch van, Ad
/ Maes, Michael Tribunaal |
Verlies |
18.03.2016 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Saoirse, Valerie
/ Vissers, Erik Tribunaal |
Winst |
18.03.2016 SBN Eerste klasse 10. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Maes, Michael
/ Rijnen, Enrico Tribunaal |
Winst |
16.02.2016 SBN Eerste klasse 8. Speeldag |
Damen, Peter
/ Potato, Tornado T-kwadraat |
Leimbergen, Albert
/ Heesakkers, Emiel Soccer Boys |
Winst |
16.02.2016 SBN Eerste klasse 8. Speeldag |
Damen, Peter
/ Potato, Tornado T-kwadraat |
Lagrene, Pancho
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
16.02.2016 SBN Eerste klasse 8. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Heesakkers, Emiel
/ Wilkes, Angelo Soccer Boys |
Winst |
16.02.2016 SBN Eerste klasse 8. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Lagrene, Pancho
/ Leimbergen, Albert Soccer Boys |
Winst |
26.01.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Winst |
26.01.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Dijk van, Jeroen
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
26.01.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
26.01.2016 SBN Eerste klasse 2. Speeldag |
Damen, Peter
/ Otten, Yuri T-kwadraat |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Verlies |
21.01.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Bergmans, Eric
/ Mol, de, Jan Frappant |
Verlies |
21.01.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Visser de, Ton
/ Eenbergen, Ton Frappant |
Winst |
21.01.2016 SBN Eerste klasse 6. Speeldag |
Otten, Yuri
/ Damen, Peter T-kwadraat |
Visser de, Ton
/ Graaf, de, Sjon Frappant |
Verlies |