Speler > Bemelmans, Donee |
---|
Bemelmans, Donee |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
De Paardestal |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54756 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2020-2021 | ||
Heren classic | 47 | 74 |
2019 | ||
Heren dubbel | 111 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 60 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren classic | 16 | 31 |
ZOH Bokaal | 5 | 147 |
2016-2017 | ||
Open | 42 | 80 |
Pro | 6 | 29 |
Heren | 107 | 118 |
Heren classic | 99 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 24 | 155 |
Pro | 29 | 64 |
Mini master challenger | 25 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 30 | 254 |
Semi-Pro | 1 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 46 | 289 |
Semi-Pro | 1 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Semi-Pro | 9 | 84 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | Hoofdklasse | Vr., 29.03.2024 | 9 | 17 | |
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Algemene ronde | Vr., 17.11.2023 | 2 | 2 | |
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 15.04.2022 | 1 | 3 |
2019 | |||||
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 17.03.2019 | 8 | 9 |
Challenger Tour - 2 | Spaubeek | Open Enkel | Zo., 17.03.2019 | 2 | 7 |
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Open | Vr., 30.11.2018 | 3 | 3 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 1.. Open Dubbel | Za., 08.12.2018 | 15 | 30 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 3. Open Enkel | Za., 08.12.2018 | 16 | 26 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 6. Classic | Zo., 09.12.2018 | 7 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Dubbel | Za., 23.06.2018 | 36 | 32 |
Nederlandse Kampioenschappen | MLC - Elsloo | Open Enkel | Zo., 24.06.2018 | 28 | 53 |
Open Dubbel | Cafe Dingus | Open Dubbel | Za., 14.04.2018 | 9 | 20 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 1 | 18 |
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 13 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 25 | 51 |
Kerst Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 16.12.2017 | 3 | 9 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 32 | 24 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 12 | 22 |
De Kroeg | Cafe De Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Za., 07.01.2017 | 2 | 5 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 39 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 11 | 15 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 22 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 23 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 12 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Semi Pro | Za., 05.03.2016 | 1 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 27 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 17 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 13 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 7 | 45 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 40 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 16 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 1 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 4 | 24 |
White Horse | Eijsden | Semi Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 3 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 19 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 1 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 13 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Open Dubbel | Za., 14.03.2015 | 9 | 24 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Semi Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 4 | 12 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 17 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 36 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 1 | 22 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 34 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 23 |
Bondskoppel Kampioenschappen | Landgraaf | 1e klasse | Vr., 19.12.2014 | 1 | 3 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 34 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 1 | 29 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 22 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 17 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 11 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 17 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 41 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 20 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 1 | 13 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 3 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Semi Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 1 | 16 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 29 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Semi Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 1 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 25 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 12 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 66 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 1 | 25 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 4 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 7 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 16 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 11 | 46 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Paardestal 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Paardestal 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Paardestal 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Paardestal 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Dingus | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
A Gen Baan | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Tvc a Gen Baan | Zomercompetitie 2016 Poule A |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
A Gen Baan 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
A gen Baan 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
A Gen Baan 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
A Gen Baan | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
A Gen Baan 1 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
17.03.2019 Challenger Tour - 2 Finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee | Moonen, Mike | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 Halve finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee | Gobbels, Rob | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 Kwart finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee | Jansen, Danny | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 4. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee | Gobbels, Rob | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 3. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee | Slegers, Luvic | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 2. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee | Prickaerts, Niels | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 1. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee | Jansen, Danny | Winst |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
Bemelmans, Donee
Dingus |
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors |
Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee | Bentivoglio, Giuliano | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Bemelmans, Donee
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Niks, Maurice
/ Heidendaal, Ger Galouppe 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Kools, Alain
/ Teheux, Jean-Paul Eijsden 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Bruijnen, Fred
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Daemen, Niels / Daenen, Alex | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Sintzen, Kai / Bleijleven, Leon | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee / Prickaerts, Niels | Biermans, Yves / Hanssen, Rick | Verlies |
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Vincken, Timothy
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Erkens, Hub
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
16.02.2024 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Dierks, Edy
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Conjour, Thei
/ Stevens, Jurgen Ricky's Pub 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Lenssen, John
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Notenbalk 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Lacroix, Jo
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Bartels, Sydney
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Lacroix, Jo
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bemelmans, Donee
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Coenen, Davy
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Bohland, Tom
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Meijs, Floris
/ Wasbauer, Johnny Boskai 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Moonen, Jordy
/ Locorotondo, Franco De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Conjour, Thei
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Conjour, Thei
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Roeleveld, Peter
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Souren, Hasso
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Braek in de, Remi
/ Penders, Yvonne De Bekker 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Hermans, Harley
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Speijcken, Nic
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
01.07.2022 ZOH Overgangsklasse Plaats 2-3 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Dingena, Donny
/ Dingena, Johan 't Lämke 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Haegmans, John
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Gelissen, Sandro
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Lacroix, Jo
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Nendels, Cornel
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Loos, Rico
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Vrancken, Guy
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Eerens, Michel
/ Woug van de, Willy Da Capo 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy Ut Helke 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Stitzinger, Louis
/ Kortenray, Hubert De Capucijn 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Franssen, Ricardo
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Lemmens, Jim
/ Coenen, Davy 't Heukske 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Franssen, Ricardo
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Eykenboom, Ron
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Bleus, Danny
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Dijk van, Ricky
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Derksen, Harry
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Wintjens, Nick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Smit, Marcel
/ Kortenray, Hubert De Capucijn 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Theeuwen, Cliff
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Rouschop, Hans
/ Coenen, Davy 't Heukske 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Keijenberg, Ramon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Locorotondo, Franco
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Verlies |
01.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Gielis, Chris Dingus |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker |
Verlies |
20.06.2019 SBZL Seizoen 2 4. Speeldag |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Bemelmans, Donee Dingus |
Andelhofs, Joel
/ Boons, Bennet Team Limburg |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Franssen, Ricardo
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Schmitz, Wiel
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Pinxt, Patrick
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vanaschen, Antoine
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 Achtste finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 6. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem | Winst |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 5. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Hermans, Twan / Dost, Mark | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 4. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 2. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Wijers-Sauren, Mechtilde / Starren, Amber | Verlies |
17.03.2019 Challenger Tour - 2 1. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo | Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic | Verlies |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Bakker, Willy
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Hataney, Eugene
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Verlies |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
Moonen, Bjorn
/ Bemelmans, Donee Dingus |
Coenen, Davy
/ Gobbels, Rob Raodhoes Warriors |
Winst |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Maes, Nathan Dingus |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
09.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 5. Ronde Voorronde |
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee | Franssen, Jo / Vaessen, Peter | Verlies |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 2. Ronde Voorronde |
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee | Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Verlies |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 1. Ronde Voorronde |
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee | Jansen, Joey / Moonen, Mike | Gelijkspel |
08.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 7. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Bodewes, Boudewijn / Dijkstra, Harmen | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 6. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 4. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Winst |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 3. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 2. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Koch, Manfred / Camp op den, Shem | Verlies |
08.12.2018 ITSF Pro Tour 1. Ronde Voorronde |
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon | Winters, Sander / Sanchez Fernandez, Arturo | Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Wintjens, Nick
/ Stitzinger, Frank Oost Eijsden 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vroomen, Jan
/ Niks, Maurice D'r Prick 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Hodiamont, Leon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Dierks, Edy
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |