Speler > Maes, Nathan |
---|
Maes, Nathan |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54516 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 16 | 34 |
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 73 | 147 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 38 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 148 | 196 |
Semi-Pro | 39 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 | Landgraaf | Algemene ronde | Vr., 01.03.2024 | 2 | 16 |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 24.02.2024 | 4 | 18 |
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 30.11.2018 | 3 | 3 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 7 | 18 |
2016-2017 | |||||
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | 2e klasse | Za., 12.11.2016 | 1 | 2 |
2015-2016 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen ZOH | Landgraaf | 2e klasse | Vr., 27.11.2015 | 1 | 2 |
2013-2014 | |||||
Star Club | Meerssen | Semi-Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 16 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 33 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Semi-Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 4 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 24 | 42 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 25 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 17 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Semi-Pro | Za., 08.06.2013 | 9 | 10 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 16 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 9 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 9 | 14 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 17 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 24.03.2012 | 5 | 9 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 17 | 24 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 17.03.2012 | 5 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 2 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
Dingus | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Bluff | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
Bluff | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
Bluff 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Bluff | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
Bluff | Zomer competitie Poule 2 |
Bluff 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Bluff 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Bluff 1 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Irish Pub 1 | ZOH 2A |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Maes, Nathan
Dingus |
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors |
Verlies |
16.05.2019 SBZL Seizoen 2 2. Speeldag |
Maes, Nathan
Dingus |
Hanssen, Rick
De Bekker |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Laumeyer, Frank
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Otermans, Andre
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Muijs, Maurice
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Velthuizen, Wim
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Kuipers, Ruud
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Goritzer, Pascal
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Gelijkspel |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Grissen, Bert
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Peters, Roger
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
12.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Jacobs, Kars
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Steegmans, Daniela
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Zanders, Peter
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Arts, Cristian
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Bussens, Rob
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Geurts, May
/ Geurts, Goswin Der Busch 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Straube, Rick
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Dirix, Math
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Becker, Giel
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Hendriks, Krit
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Custers, Mark
/ Haanen, Raymond Eijsden 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Op de Bosch 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Lebon, Dave
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Voorst van, Jo Dingus 2 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Voorst van, Jo
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Meijs, Roger
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Bouhamed, Karim
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Wolters, Louis
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Steenbakkers, Glenn
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Smits, Danny
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Romeyn, Edwin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
20.06.2019 SBZL Seizoen 2 4. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Moonen, Bjorn Dingus |
Lemmens, Tom
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Moonen, Bjorn
/ Maes, Nathan Dingus |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Shem Raodhoes Warriors |
Winst |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
de Visscher, Kevin
/ Maes, Nathan Dingus |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred Raodhoes Warriors |
Verlies |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Maes, Nathan Dingus |
Koch, Manfred
/ Coenen, Davy Raodhoes Warriors |
Verlies |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Klunder, Roger
/ Maes, Nathan Dingus |
Meisters, Horst
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Gielis, Chris Dingus |
Kuhtreiber, Frenk
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Verlies |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Klunder, Roger
/ Maes, Nathan Dingus |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst Old Stars |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
11.04.2019 SBZL Seizoen 1 6. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Maes, Nathan Dingus |
Weijzen, Ben
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Verlies |
11.04.2019 SBZL Seizoen 1 6. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Prickaerts, Niels Dingus |
Gelissen, Michelle
/ Hanssen, Rick De Bekker |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Spronck, Dave
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Winst |
28.03.2019 SBZL Seizoen 1 5. Speeldag |
de Visscher, Kevin
/ Maes, Nathan Dingus |
Hoffmann, Markus
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Winst |
28.03.2019 SBZL Seizoen 1 5. Speeldag |
Klunder, Roger
/ Maes, Nathan Dingus |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Gelijkspel |
14.02.2019 SBZL Seizoen 1 3. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Maes, Nathan Dingus |
Hanssen, Rick
/ Starren, Amber De Bekker |
Verlies |
14.02.2019 SBZL Seizoen 1 3. Speeldag |
Prickaerts, Niels
/ Maes, Nathan Dingus |
Starren, Amber
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
de Visscher, Kevin
/ Maes, Nathan Dingus |
Hoffmann, Markus
/ Camp op den, Shem Raodhoes Warriors |
Winst |
31.01.2019 SBZL Seizoen 1 2. Speeldag |
Bemelmans, Donee
/ Maes, Nathan Dingus |
Koch, Manfred
/ Slegers, Luvic Raodhoes Warriors |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Smeets, Cindy
/ Dreessen, Nick D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Hataney, Servio
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Habets, Henk
/ Maes, Nathan Dingus |
Vaessen, Peter
/ Franssen, Jo Old Stars |
Winst |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Klunder, Roger
/ Maes, Nathan Dingus |
Vaessen, Peter
/ Franssen, Jo Old Stars |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Aarts, Jan
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Verlies |