Speler > Conjour, William |
---|
Conjour, William |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 725 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
De Poart 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Poart 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Poart 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Poart 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Poart 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Poart | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Poart | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Poart | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Poart 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Poart 1 | 1B, Beker |
De Poart | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Poart 1 | 1A |
2010-2011 | |
Old inn 1 | 1A |
2009-2010 | |
Old inn 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Conjour, William
/ Sour, Mick Boskai 4 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Wijhe van, Jules
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Peters, Jan
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Conjour, William
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Conjour, William
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Vallinga, Maikel
/ Stijns, Allan Ricky's Pub 3 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Becker, Piet
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Petschnik, Ron
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Dijk van, Stephan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Mortel, van de, Rik
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Huntjens, May Der Busch 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Laar van, Cyriel
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Herberghs, Marco
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Smit, Marcel
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Conjour, William
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Vluggen, Damiano
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Dijk van, Arnold
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frusch, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Seuren, Dave
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Schreinemacher, Jos
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Hoebink, Patrick
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Houben, Ron
/ Conjour, William De Poart 1 |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Domen, Ruud
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Koch, Robert
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Vlecken, Kim
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Conjour, William
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Offermans, Jo
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Kempen, van, Ruud
/ Conjour, William De Poart 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Gerets, Christian
/ Conjour, William De Poart 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gerets, Christian
/ Conjour, William De Poart 1 |
Kerbusch, Arno
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Slegers, Luvic
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Cox, Leon
/ Conjour, William De Poart 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Frissen, Hub
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Cox, Leon
/ Conjour, William De Poart 1 |
Reulings, Micha
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Houben, Ron
/ Conjour, William De Poart 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Dingena, Johan
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Conjour, William
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Franssen, Mark Da Capo 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |